Pozostanie na majówkę w Warszawie dla wielu może wydawać się dziwne. Przy dobrym rozplanowaniu urlopu może to oznaczać nawet dziewięć dni wolnego. Skoro tak długi weekend nie zdarza się często, to najlepiej gdzieś wyjechać. Co jednak z tymi, którzy ten czas postanowili spędzić w Warszawie? Okazuje się, że wbrew pozorom nie wieje tu nudą i jest co robić!

Warszawa nabiera kolorów

A wszystko to za sprawą Holi Party Schodki Nad Wisłą. Jest to impreza zorganizowana na schodkach pod mostem Poniatowskiego, która odbędzie się 1 maja. Płacąc jedynie kilka złotych za kolorowy proszek do posypywania się i znajomych możemy bawić się od 14:00 do 20:00. Imprezie towarzyszyć będą warszawscy DJ, zatem dobra muzyka będzie szła w parze z dobrą zabawą.

Otwarcie sezonu

5 maja Dzielnica Wisła zaprasza na rozpoczęcie sezonu letniego na Bulwarze Jana Karskiego. W planie m. in. rejsy po Wiśle, kursy jazdy na nartorolkach, spływy kajakowe, frisbee, skakanki i wiele innych atrakcji. Znakomita propozycja zarówno dla całych rodzin jak i pojedynczych zainteresowanych! Więcej o tym wydarzeniu przeczytasz tutaj.

Festiwal Pierogów Świata

Wszystkim, którym pierogi kojarzą się jedynie z babciną kuchnią i wigilią, to wydarzenie może przewrócić w głowie. W dniach 5-6 maja w klubie ISKRA odbędzie się festiwal pierogów. Na miejscu spróbować będzie można dań z całego świata: z Japonii, Indii, Tybetu czy Hiszpanii. Nie zabraknie oczywiście również polskich smaków w wielu odsłonach.

Maraton imprez w Hocki Klocki

Dla tych, którzy wieczorami będą chcieli się zrelaksować przy drinku i potańczyć mamy wspaniałą wiadomość. Hocki Klocki otworzyły się 27 kwietnia i do końca majówki planują codzienne imprezy. Sami organizatorzy określają to „skromną dziewięciodniową celebracją”. Czy można czemuś takiemu odmówić?

Na sportowo

Na koniec propozycja dla aktywnych. 3 maja odbiegnie się Bieg Konstytucji 3 maja. Jest on organizowany dla uczczenia uchwalonej przed ponad dwustu laty Konstytucji. Bieg zaczyna się o 11:00 na ulicy Rozbrat 26. Jest to dobra okazja do spalenia nagromadzonych przy wiosennych i majówkowych grillach kalorii.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię