50 Cent

Kilka dni temu popularny raper 50 Cent zamieścił w sieci wpis, w którym wyzwał do walki Quintona Jacksona, jedną z największych legend MMA. Długo nie czekał na odpowiedź na swoją zaczepkę.

Jakiś czas temu popularny amerykański raper 50 Cent zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym rozmawia z szefem organizacji Bellator Scotem Cokerem, z wymownym podpisem: – Jestem zajęty pracą nad czymś, co rozwali wam umysły. Ten wpis szybko zyskał uwagę internautów, którzy od razu zaczęli spekulować na temat potencjalnego debiutu gwiazdora w formule MMA. Kilka dni później raper dolał oliwy do ognia kolejnym wpisem, w którym bezpośrednio wyzwał do walki legendę MMA Quintona „Rampage” Jacksona pisząc: – To ja jestem najgroźniejszym z Jacksonów (jego prawdziwe nazwisko to Curtis James Jackson III)! Jeśli pieniądze będą się zgadzać, Rampage może mieć problem.”

Don’t get it fucked up im the baddest jackson around this motherfucker. Now if we can get the money right Rampage got a problem on his hands. #wherethebag💰at

Gepostet von 50 Cent am Dienstag, 8. Mai 2018

39-letni „Rampage” Jackson, który podczas swojej długiej kariery toczył walki z najlepszymi na świecie nie czekał długo z odpowiedzią.

To mój wyraz twarzy, kiedy raper wyzywa mnie do walki – napisał dodając w komentarzu: – Czy on jest poważny?

View this post on Instagram

Is 50 serious?!🤷🏾‍♂️

A post shared by Quinton Jackson (@rampage4real) on

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię