różnica wieku w związku

Mężczyźni często dobierają sobie młodsze partnerki. Jednak coraz częściej role się odwracają i to kobiety w związkach są starsze. W show biznesie jest wiele takich par. Sprawdźcie sami. 

Jeszcze jakiś czas temu duża różnica wieku w związku, w którym to kobieta jest starsza od mężczyzny budziła kontrowersje. To zjawisko było dosyć rzadkie i dlatego budziło wątpliwości. Teraz, gdy już trochę się oswoiliśmy z taką sytuacją budzi to mniejsze  emocje. Do takiego stanu rzeczy przyczyniły się także związki gwiazd. Których o dziwo jest całkiem sporo zarówno w Polsce jak i zagranicą. To kilka z nich:

Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez  to kobieta, piękna elegancka i zupełnie nie wyglądająca na swój wiek. Dla niej czas jakby nie istniał, prawie w ogóle się nie zmienia. Z Casperem Smartem tworzyła związek przez kilka lat, a różnica wieku między nimi wynosi 18 lat!

Shakira i Gerard Pique 

Aż trudno uwierzyć, ale to właśnie Shakira jest starsza od hiszpańskiego piłkarza i to o 10 lat. Para razem wychowuje dwójkę dzieci.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki 

Między polską piosenkarką, a jej mężem jest 9 lat różnicy. Para ma dwójkę dzieci i w tym roku będzie obchodzić 8 rocznicę ślubu.

Kylie Minoque i Andres Velencoso

Ta para nie jest już ze sobą. Piosenkarka bardzo przeżyła rozstanie z modelem. Różnica wieku między nimi to 10 lat.

Eva Mendes i Ryan Gossling

Większość kobiet zazdrościła Evie tego, jak przystojnego mężczyznę ma przy swoim boku. Jest starsza od aktora o 6 lat. Jednak związek nie przetrwał i para rozstała się. Eva i Ryan mają razem córkę.

Madonna i Timor Steffens

To absolutni rekordziści. Madonna jest starsza od Timora o 29 lat! Ich związek nie trwał długo. A Madonna jest znana z tego, że podobają jej się sporo młodsi chłopcy.

Cheryl Cole i Liam Payne

Para pierwszy raz spotkała się na planie brytyjskiego X Factora. Liam miał wtedy 14 lat, a Cheryl 24. Jednak związali się dopiero kilka lat później. A niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

5 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię