Anna Lewandowska
foto. dziendobry.tvn.pl

Anna Lewandowska w KSW? Tak zasugerował w swoim twecie Marcin Lewandowski – właściciel KSW. Sprawdźcie, o co chodzi.

KSW czyli Konfrontacja Sztuk Walki to polska organizacja promująca walki MMA. Działa od 2004 roku. Najważniejszą osobą w  organizacji jest Marcin Lewandowski. KSW znane jest z tego, że chętnie podejmuje współprace z „freak fighterami”, czyli ludźmi nie do końca związanymi ze sportami walki. W przeszłości w klatce KSW pojawiał się m.in. Robert Burneika – bardziej znany jako Hardcorowy Koksu. Popek Monter, czyli polski raper, który wywołuje wiele emocji, także próbuje swoich sił w sztukach walki. Dzień przed Wigilią zmierzy się w klatce z Tomaszem „Strachem” Oświęcimskim, który z kolei jest aktorem. Mogliście go zobaczyć w filmach Patryka Vegi: Pitbull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, a także w serialu M jak miłość.

Właściciel KSW wywołał masę spekulacji dodając taki wpis na swojego Twittera:

Wpis sugeruje, że w przyszłości być może zobaczymy Annę Lewandowską w KSW. Mało osób jeszcze pamięta, że żona Roberta Lewandowskiego była mistrzynią Europy w karate i w tej samej dyscyplinie zdobyła trzy medale mistrzostw świata. Teraz zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia i prowadzi swoje turnusy, na których pokazuje jak prawidłowo ćwiczyć. Gdyby prawdą okazało się to, że rozpocznie karierę jako zawodniczka KSW, moglibyśmy mówić o prawdziwym hicie.

Internauci już podchwycili temat i z przekąsem na pierwszą rywalkę typują Ewę Chodakowską. Jak myślicie czy Lewandowska na prawdę będzie walczyć w KSW, a może to po prostu kolejny chwyt marketingowy?

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię