Biedronka

12 lipca w Poznaniu Biedronka otworzy swój pierwszy outlet. Z informacji wynika, że będziemy mogli zaoszczędzić od 30 do nawet 80 procent. Sprawdźcie szczegóły. 

Biedronka otwiera swój pierwszy outlet. Będzie działał w Poznaniu od poniedziałku do soboty w godzinach 8-21 oraz w niedziele handlowe od 9 do 20. Tego rodzaju sklepy mają obsługiwać klientów indywidualnych, a także klientów hurtowych.

To nie pierwsza próba otwarcia outletu przez Jeronimo Martins Polska. W 2008 roku ruszył sklep pod nazwą Towaroteka należący do sieci Biedronka. Tego typu stacjonarne placówki znaleźć można było w ośmiu polskich miastach: w Drzewicy, Gdańsku, Łęcznej, Olsztynie, Olsztynku, Szprotawie, Radomiu i Tarnowskich Górach. Klienci mogli w nich nabyć nadwyżki magazynowe, pozostałości po akcjach specjalnych, produkty z końcówki serii. Towaroteki mogły działać przez pewien czas, kiedy właściciel miał prawo do użytkowania nieruchomości. Tego rodzaju sklepy zazwyczaj funkcjonowały przy oryginalnych Biedronkach. Teraz część Towarotek działa w formie mobilnej – w formie specjalnego namiotu ustawianego w okolicy dyskontu.

W pierwszym oficjalnym outlecie według zapewnień właścicieli będzie można kupić produkty w obniżonych cenach. Promocje mogą sięgnąć nawet 80 procent. W asortymencie placówki znajdą się towary pochodzące z poprzednich kolekcji. W ofercie znajdą się m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki, akcesoria do ogrodów oraz chemia gospodarcza i kosmetyki.

Póki co nie wiadomo jeszcze czy sieć planuje otworzenie kolejnych sklepów tego typu.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię