black friday

Black Friday czyli wyprzedażowe szaleństwo coraz bliżej. Jest to okazja, kiedy można kupić wiele produktów w okazjonalnych cenach. Sprawdźcie, jakie marki szykują najciekawsze promocje. 

Black Friday to dzień wielkich promocji. Przywędrował do nas, a jakże, z USA. Zawsze organizowany jest w ostatni piątek listopada. W Stanach dodatkowo jest to pierwszy piątek po święcie dziękczynienia. Z tym dniem wiąże się także Cyber Monday, który jest wynikiem tego, że Czarny Piątek trwa cały weekend. A w poniedziałek po zwariowanych trzech dniach zakupów klienci przenoszą się do sieci. Czekają tam na nich duże promocje.

Do akcji przyłączają się państwa z całego świata. W USA promocje są ogromne, ceny spadają nawet o 70%. W Europie szał jest mniejszy, ale i tak z roku na rok marki coraz śmielej obniżają ceny. W Polsce także klienci czekają na ten dzień z nadzieją na na prawdę ciekawe i opłacalne oferty.

Black Friday to nie tylko promocje ciuchów. Ale także, a może przede wszystkim obniżki cen sprzętów elektronicznych. Laptopy, telewizory, tablety można nabyć za mniejsze niż zazwyczaj pieniądze. Do akcji włączają się także takie sklepy jak Lidl i Biedronka. Mamy dla was 4 oferty, na które warto zwrócić uwagę podczas tego dnia.

Kosmetyki

Rossmann przygotował dla klientów niespodziankę. Wyobrażacie sobie sytuację, w której kupujecie perfumy,a drugie dostajecie za darmo? My sobie nie wyobrażamy, ale Rossmann już tak. Właśnie taką ofertę przygotowali na Czarny Piątek. Aby skorzystać z promocji należy zastosować kilka zasad: zakupu dokonujemy przez internet, produkty odbieramy w stacjonarnej drogerii( na stronie jest podana informacja, że w ciągu 3 godzin zamówienie powinno być gotowe do odebrania), promocja dotyczy tylko perfum. Z kolei drogeria Hebe przygotowała obniżkę – 50% na produkty wybranych marek m.in Tołpa, Dove, Gosh.

Sprzęt elektroniczny 

Obniżki znajdziemy w RTV Euro AGD niektóry produkty będzie można kupić nawet o 600 złotych taniej. Najciekawszą ofertą wydaje się być ta z Media Markt – kupujesz telewizor, a drugi możesz kupić za 1 zł.

Spożywka czyli Lidl i Biedronka kontra Czarny Piątek.

W tych dwóch sieciach oprócz żywności ważną część asortymentu stanowią artykuły gospodarstwa domowego i elektronika. I to własnie te produkty będzie można kupić taniej. W Biedronce rabat będzie wynosił 23% i będzie ważny tylko z kartą „Moja Biedronka”. Lidl idzie podobną drogą – za mniejsze pieniądze będzie można kupić artykuły, które wcześniej pojawiały się w ofercie sklepu. W tamtym roku rabat wynosił nawet 70%. W tym roku będzie można kupić np. cyklonowy odkurzacz bezworkowy za 199 zł (wcześniej 279), powerbank za 7 zł wcześniej (24,90), toster w cenie obniżonej o 45%.Tesco także przecenia elektronikę i kosmetyki. Ofertę możecie zobaczyć w gazetce promocyjnej. My podpowiadamy, że elektryczne szczoteczki i prostownice dostaniecie o połowę taniej.

Ubrania

Jeżeli chcecie upolować ciuchy na tej wyprzedaży to większość sklepów decyduje się na obniżkę cen w granicach 20 – 30%. Dużo promocji przygotował Decathlon i  Reebok.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię