Transmisje z wszystkich konkursów Pucharu Świata przez kolejne trzy sezony nadal będą transmitowane na antenie Telewizji Polskiej. Telewizja publiczna, dodatkowo przygotowała niespodziankę związaną z Letnim Grand Prix.

Od 2019 do 2021 roku na antenach Telewizji Polskiej kibice będą mogli obejrzeć wszystkie konkursy letniego cyklu. Do tej pory transmitowane były tylko zawody Grand Prix w Wiśle. Tak jak w poprzednich sezonach na antenie TVP zobaczymy również wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Obejmuje to również Turniej Czterech Skoczni oraz Raw Air.

TVP nabyło również prawa do transmisji 20 wybranych zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich w trzech najbliższych sezonach. Będziemy mogli spokojnie obejrzeć  mistrzostwa świata. Zarówno te najbliższe, które odbędą się w Seefeld oraz kolejne w 2021 roku w Oberstdorf. Nowy sezon Pucharu Świata w skokach, według wstępnych planów rozpocznie się pod koniec listopada bieżącego roku na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle. Oficjalny kalendarz wszystkich startów zostanie przedstawiony pod koniec maja.

Kibice mogą być spokojni, ponieważ możliwość obejrzenia wszystkich konkursów, będzie dostępna tak jak do tej pory. Emocji na pewno nie zabraknie, a Polscy skoczkowie mogą liczyć na doping ze strony oglądających. Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon i jeszcze większe emocje przed telewizorami lub na żywo pod skoczniami.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię