najmodniejsze odcienie

Drogie czytelniczki wraz z nadchodzącą wiosną projektanci wyznaczają nowe trendy w makijażu i na wybiegach. Tej wiosny na ustach będziemy nosić głównie odcienie czerwieni i bordo.

Może to nie zaskoczenie, ale ponownie najmodniejszym kolorem noszonym na ustach w 2018 roku będzie czerwień. W tym roku projektanci bardziej skupili się na makijażu oka, czyli popisanej powiece, grubej czarnej kresce oraz rządzić będzie duża ilość brokatu. Jeżeli chodzi o usta to zostali przy klasyce znanej już od wielu lat. Na wybiegach rządziły także odcienie szkarłatu i wina. W bordowych ustach chodziły modelki na pokazach m.in.: MaxMara, Ermanno Scervino. W trendach znajdą się również miejsca na bardziej odważne kolory, czyli: odcienie niebieskiego, pomarańczowego, a nawet czarnego.

Wiosną 2018 nie będzie się liczył tylko odcień pomadki, ale również sposób w jaki zostanie ona nałożona na usta. Najmodniej jest pociągnąć usta bordową pomadką, a później pokryć je grubą warstwą przezroczystego błyszczyka. Hitem jest również ombre – czyli cieniowanie ust. Potrzebne do tego będą dwie szminki. Najpierw nakładamy ciemniejszy kolor, a środek ust malujemy jaśniejszą czerwienią. Ciekawe, a zarazem dość nietypowe rozwiązanie można było podpatrzeć na pokazach Gucci oraz Marco de Vincenzo, gdzie modelki miały celowo rozmazane usta. Moda w tych czasach pozwala na wszystko!

W takim razie drogie panie, czas na nowe eksperymenty w makijażu. Zaszalejmy i postawmy na coś nowego. Pokażmy nasze atuty i nie wstydźmy się próbować nowych rzeczy.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię