mydło od KFC

Kurczak w panierce, frytki i starszy pan w logo to pierwsze co przychodzi na myśl, gdy ktoś mówi o KFC. Ostatnio w Japonii pojawiło się coś bardzo nietypowego związanego ze znaną siecią fast foodów. Sprawdźcie o co chodzi. 

Japonia to kraj w którym można znaleźć wiele dziwnych rzeczy. Ale teraz w Kraju Kwitnącej Wiśni można dostać mydło w kształcie podudzia z kurczaka od KFC.

Mydła al’a KFC na szczęście / niestety nie można kupić. W Japonii można je wygrać na specjalnej loterii. Konkurs trwa od 1 do 11 listopada można zdobyć kupon na tajne i nieserwowane dotąd danie. No i oczywiście mydełka. Ci którzy je już dostali potwierdzają, że zapach musującego mydełka nie ma nic wspólnego ze sztucznym zapachem kostki rosołowej, a pachnie niepowtarzalnym zapachem smażonego kurczaka z tej właśnie sieci fast foodów. Podobno czuć w nim aż 11 przypraw!

Zobaczcie jak wygląda:

Skąd w ogóle wziął się pomysł na takie musujące mydełko? Stają się one coraz bardziej popularne. Dlatego fast food nawiązał współpracę z firmą Village Vanguard, która zajmuje się produkcją właśnie takich bomb zapachowych. A oficjalna nazwa ich mydełka to „Chicken smell bathing powder”.

Chcielibyście się użyć mydełka w kształcie podudzia z kurczaka?

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię