III Międzynarodowy Zlot Cabrio Polska

Jeśli kochacie samochody to dużo radości przyniesie Wam to, co  będzie się działo w Poznaniu na początku sierpnia. Zorganizowany zostanie Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2018 – Cabrio Poland. Sprawdźcie szczegóły. 

Cabrio to marzenie wielu osób. Jednak wielu przed zakupem powstrzymują mity, które narosły wokół posiadania takiego pojazdu. Cabrio jest produktem luksusowym i większość z nas myśląc o utrzymaniu tego auta uważa, że potrzeba podobnie luksusowych warunków do jego utrzymania. Jednak jak to z wieloma mitami bywa część jest po prostu nieprawdą. Tak jest w przypadku idei, że skoro masz cabrio to musisz mieć też garaż. To kłamstwo, tak jak w przypadku każdego samochodu garażowanie go wpływa na jego lepszą kondycję, a trzymanie na zewnątrz naraża na więcej uszkodzeń, jednak cabrio nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Inną obawą dotyczącą tego auta jest polski klimat, a otwierany dach. Jednak jak mówią posiadacze cabrioletów ze składanym dachem, gdy jest brzydka pogoda po prostu go nie otwierają i problemu nie ma.

Jeśli się chce to wszystkie problemy można pokonać, a miłośnicy cabrio są naprawdę zwartą grupą. I już na początku sierpnia, w dniach 4-5 sierpnia odbędzie się III Międzynarodowy Zlot Cabrio Polska 2018 – Cabrio Poland. Impreza przenosi się z Gniezna do Poznania na tereny Polany Piknikowej przy Jeziorze Maltańskim.

Podczas dwóch dni Święta Cabrio w Polsce, Uczestnicy wezmą udział min. w Rajdzie Pełnym Tajemnic – 264 km trasy w nieznane, po przepięknych terenach Wielkopolski, ponownie pobiją rekord jednoczesnego otwierania dachów przy energicznej muzyce AC/DC. Wydarzeniu towarzyszy również Festiwal Food Trucków, American Day, a także inne konkursy i atrakcje.

Organizatorzy spodziewają się, że na wydarzeniu pojawi się kilkaset kabrioletów oraz ponad 30 tysięcy odwiedzających.

Wybieracie się do Poznania?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię