nowe trasy lotnicze

Nowe trasy lotnicze od Wizz Air. Najwięcej zyskają Katowice. Gdańsk Warszawa i  Poznań też zyskają nowe połączenia. Sprawdź, jakie ceny proponuje przewoźnik. 

7 nowych tras z Katowic oraz połączenia z Gdańska, Warszawy i Poznania. Wizz Air ogłosił nową siatkę połączeń, która będzie obowiązywać od sezonu letniego. Jest w czym wybierać.

Katowice zyskały najwięcej. Od czerwca 2018 ze Śląska polecimy do Porto, Monachium, Charkowa, Malagi, Faro i Podgoricy, a od marca do Lwowa. Nowe połączenie w marcu zyska także Gdańsk. Wtedy poleci pierwszy samolot do Lwowa. Z Warszawy do Podgoricy polecimy od czerwca, a z Poznania do Dortmundu od maja.

Bilety na nowe połączenia dostępne są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 39 zł. Za taką kwotę będzie można polecieć do Lwowa ( z Gdańska i Katowic) oraz do Monachium (z Katowic).

Przedstawiciele linii poinformowali także, że od czerwca 2018 r. zamykają bazę operacyjną w Porcie Lotniczym Lublin nie rezygnując jednak z lotów z Lublina. Wizz Air będzie kontynuować operacje na pięciu trasach do Eindhoven, Londynu Luton, Kijowa, Oslo Torp i Sztokholmu Skavsta. Airbus A320 umieszczony dotychczas w bazie w Lublinie, wzmocni działalność WIZZ w Porcie Lotniczym w Katowicach.

(Źródło: wp.pl)

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię