zaręczynowe awokado

Awokado to bardzo zdrowy owoc, kochają go wszystkie fit girls. Jednak ostatnio awokado króluje nie tylko na stołach, ale także przy zaręczynach. Zaręczynowe awokado podbija sieć. Sprawdźcie szczegóły. 

Na Instagramie pojawia się sporo nietypowych trendów. Często też chwalimy się swoimi potrawami w tej aplikacji, często także występuje w nich awokado. Wiemy, że jest bardzo zdrowe, udowadniamy to tutaj. Jednak teraz na insta pojawił się nowy trend, a mianowicie – zaręczynowe awokado.

https://www.instagram.com/p/BfhU9L1HWr2/?tagged=avocadoproposal

Zwykłe pudełeczko, a w nim pierścionek to już przeszłość. Teraz mężczyźni wykorzystują awokado do schowania pierścionka. Pod hasztagiem #avocadoproposal roi się od romantycznych ujęć szczęśliwych par, które wykorzystują zaręczynowe awokado, aby wejść w następny etap związku.

O nowej modzie zaręczynowej zrobiło się na tyle głośno, że dowiedzieli się o niej handlowcy. I postanowili ją wykorzystać. Hipermarket Asda umieścił niedawno na Instagramie zdjęcie dojrzałego owocu i zasugerował, że to świetne „pudełko” na pierścionek. W sklepie można dostać specjalne, dorodne i dojrzałe sztuki, na których znajduje się naklejka z napisem, że perfekcyjnie nadają się do oświadczyn.

A jak sieć reaguje na nową modę? Raczej pozytywnie – jedna z internautek żartuje – powiem tak, jeśli obiecasz mi codziennie świeże awokado. Są osoby, które naprawdę zaręczyły się przy pomocy awokado i chętnie chwalą się tym faktem w internecie.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię