„Hard Talk - Na Ostro

Dziś w serwisie WP Gwiazdy rusza nowy program – „Hard Talk – Na ostro”. Program będzie się emitowany raz na dwa tygodnie – w piątki o godzinie 19. Sprawdźcie, o czym będzie ten program. 

W serwisie WP Gwiazdy debiutuje nowy format wideo. Program „Hard Talk – Na ostro”. Będzie można znaleźć tam wiele nietypowych informacji o gwiazdach i show biznesie. Podstawową poruszaną  kwestią w programie jest muzyka. Emisja premierowego odcinka w serwisie WP Gwiazdy zaplanowana jest na piątek – 8 grudnia.

Program „Hard Talk – Na ostro” jest ukłonem w stronę widza, który na rynku spotyka niczym nieróżniące się materiały na temat gwiazd i show-biznesu. My oczywiście rozmawiamy o muzyce, ale też o tym, co nierzadko ją inspiruje: polityce i kwestiach społecznych – komentuje prowadząca program, Sandra Hajduk. Dziennikarka od dwóch lat pracuje w redakcji Pudelka i WP Gwiazdy. Wcześniej pracowała m.in w Agencji TVN.

Gościem pierwszego odcinka będzie Janusz Panasewicz. Opowie między innymi o wielu latach na scenie, używkach. Muzyk zdradzi także trochę smaczków ze swojej kariery m.in wytłumaczy dlaczego zespół Lady Pank odmówił supportu trasy koncertowej Madonny.

Redakcja ma w planach wywiady z kolejnymi cenionymi artystami. Ambitna rozmowa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników. Wiemy, że wielu z nich szuka takich treści – mówi szefowa działu show biznes w Wirtualnej Polsce, Aleksandra Pajewska.

Serwis WP Gwiazdy w ostatnich miesiącach zanotował dynamiczny wzrost liczby użytkowników.

(Źródło: infowire.pl)

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię