shudu gram
foto.pudelek.pl

Shudu Gram rozpoczęła swoją karierę w modelingu. Jest piękna i niedawno została twarzą kosmetyków Rihanny „Fenty Beauty”. Jest jeden mały szczegół psujący tę otoczkę – modelka nie istnieje w realnym życiu. Sprawdźcie jak to możliwe. 

Shudu Gram to wykreowana przez Camerona-Jamesa Wilsona postać, idealna modelka. Jest ciemnoskórą kobietą z wyrazistą twarzą, pięknymi kształtami. Wygląda idealnie… i o to właśnie chodziło. Została stworzona za pomocą specjalnego programu graficznego. Jak tłumaczy twórca – ona nie jest niestety prawdziwą modelką, ale reprezentuje wiele współczesnych modelek. Ciemnoskóre modelki odgrywają coraz większą rolę, ona je reprezentuje i jest przez nie inspirowana.

Wilson, który jest również fotografem, do tworzenia obrazów używa programu do modelowania 3D, czerpiąc inspiracje z lalki Barbie – Księżniczki RPA oraz modelki Duckie Thot.

https://www.instagram.com/p/Be0ldl7F-Pu/?hl=pl&taken-by=shudu.gram

Postać wykreowana graficznie jest łudząco podobna do prawdziwego człowieka. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 40 tysięcy osób. Popularność „modelce” zapewnił także występ w najnowszej reklamie kosmetyków Rihanny – „Fenty Beauty”.

View this post on Instagram

📸@cjw.photo . . #3dart

A post shared by Shudu (@shudu.gram) on

Jest to bardzo ciekawy zabieg, jednak mimo wszystko daje do myślenia. Czy tak będzie wyglądała przyszłość modelingu? Czy sztucznie wykreowane modelki zastąpią prawdziwe kobiety?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię