top 5 aplikacji

Zdrowa dieta to podstawa dobrze funkcjonującego organizmu. Jednak dbanie o zbilansowane odżywianie jest dosyć trudne i wymaga systematyczności. Z pomocą przychodzą nasze cudowne apki. Wybraliśmy dla Was top 5 aplikacji, które pomogą utrzymać zdrową dietę. 

Niedawno pisaliśmy o postanowieniach noworocznych jednymi z najpopularniejszych są chęć zrzucenia wagi i prowadzenie zdrowszego trybu życia. W związku z tym przedstawiamy Wam top 5 aplikacji, które ułatwią utrzymywanie zdrowej diety.

Dieta PL 2018 – przepisy fit 

Jest to aplikacja, która proponuje nam różne diety. Do wyboru mamy: 1000 kCal, lekkostrawną, tygodniową, wolumetryczną, wegańską, restrykcyjną oraz bezglutenową. Każdy dzień jest rozpisany na pięć posiłków. Każde danie jest podzielone na składniki i sposób przygotowania. Dodatkowo przy każdym przepisie podana jest liczba kalorii. Aplikacja jest wygodna w użytkowaniu, jest intuicyjna. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość godzinowego zaplanowania posiłków i ustawienia przypomnienia. W aplikacji znajduje się także krótki opis każdej z diet.

Tabela kalorii

Liczenie kalorii jest jednym z najpopularniejszych sposobów walki z nadwagą. Tabela kalorii pozwala sprawdzić nam wartość kaloryczną wielu produktów. Dzięki temu sami możemy komponować posiłki z produktów jakie lubimy i na jakie mamy ochotę.

Dziennik żywności

W tej aplikacji możesz dodawać swoje posiłki. Aplikacja automatycznie wylicza liczbę kalorii każdego z nich. Jej zaletą jest to, że obrazuje to, co jemy, będziemy zwracać na to większą uwagę, jakie produkty wybierasz. Przy użyciu menu możesz otworzyć dziennik, w którym znajduje się podsumowanie dnia. Poprzez wciśnięcie małego trójkąta możesz przeglądać kategorie, takie jak: kalorie, białko, węglowodany.

Przypomnienie wypij wodę

Zdarza się, że pijesz za mało wody? Ta aplikacja będzie Cię pilnować. Jest prosta w obsłudze – wystarczy, że wpiszesz swoją wagę i apka obliczy za Ciebie ile wody potrzebujesz każdego dnia. Jeśli wypijesz szklankę wody zaznacz to w komórce, a później dostaniesz przypomnienie o kolejnej porcji.

Schudnąć w 30 dni

Ta aplikacja jest naprawdę dobra. Pokazuje plany ćwiczeń oraz diety. Są rozpisane 4 posiłki i podział na standardową dietę oraz dietę wegetariańską. W tej aplikacji mamy wprowadzony plan treningowy i dietetyczny na 30 dni. Dzięki statystykom można łatwo śledzić swoje postępy odchudzania i liczbę spalonych kalorii.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię