dzień mamy

W najbliższą sobotę będziemy celebrować święto mam. Jednak co zrobić, kiedy brakuje pomysłu na podarunek? Chcemy Wam pomóc i dlatego przygotowaliśmy  kilka propozycji prezentów na dzień mamy. 

26 maja chcemy, aby nasze mamy poczuły się wyjątkowo i aby zaliczyły ten dzień do tych udanych. Tego dnia pragniemy wynagrodzić im to, że czasem nie mamy dla nich zbyt wiele czasu, a przede wszystkim chcemy pokazać im jak bardzo je kochamy, szanujemy i podziwiamy. Stąd nasza chęć podarowania im czegoś, co wywoła uśmiech na twarzy. Jeśli nie macie pomysłu na prezent na dzień mamy to sprawdźcie nasze propozycje.

Kolacja

Tego dnia bardzo istotne jest to żebyście byli razem. Obecność to najlepszy prezent, jaki możemy sobie nawzajem dać. Jednak warto ten czas spędzić w uroczysty sposób. Możecie zabrać mamę na kolację do uroczej restauracji lub samodzielnie przygotować posiłek. To odciąży mamę zarówno z obowiązków dnia codziennego oraz sprawi jej przyjemność.

Gadżety tematyczne

Dzień matki to dobra okazja, aby powiedzieć, że mamy najfajniejszą mamę na świecie. Można wykorzystać do tego koszulkę z zabawnym napisem lub kubek. Mała rzecz, a sprawia radość.

Książki 

Jeżeli Wasze mamy uwielbiają literaturę to ich święto jest idealnym momentem, aby kupić im kolejną pozycję do biblioteczki. Z okazji tego szczególnego dnia warto postawić na książki psychologiczne, które wiele mówią o relacjach dzieci i rodziców lub po prostu na lekturę, na którą wasza rodzicielka poluje już od jakiegoś czasu.

Chwila relaksu

Podczas codziennych obowiązków często trudno znaleźć czas dla siebie. Warto zadbać o relaks naszych mam i wybierając dla nich prezent wykupić im wizytę w spa lub urządzić im domowe spa w domu. Przygotować relaksującą kąpiel, wykorzystując do tego ulubione kosmetyki mamy.

Kosmetyki

Skoro już o kosmetykach mowa. Na kilka dni przed dniem mamy warto podpatrzeć, jakie kosmetyki jej się kończą lub zwrócić uwagę, jakie kosmetyki są jej ulubionymi. Dla kobiety kosmetyki zawsze są udanym podarunkiem. Zastanawiając się nad prezentem warto wziąć pod uwagę perfumy. Jednak lepiej postawić na sprawdzone zapachy, a eksperymenty zostawić dla siebie.

Biżuteria

Jeżeli Wasza mama lubi błyskotki to to będzie idealny upominek dla niej. Złoty lub srebrny łańcuszek z symboliczną przewieszką to praktyczny prezent.

Bilet na koncert, wejście do teatru lub opery

To ciekawy sposób na zapewnienie mamie rozrywki. Taki prezent stwarza możliwość oderwania się od rzeczywistości i obowiązków, a przecież większość z nas tego potrzebuje. Przynajmniej raz na jakiś czas.

Kwiaty

Najprostszy prezent, ale czasami najskuteczniejszy. W maju kwitnie wiele pięknych kwiatów, które odpowiednio skomponowane stworzą przepiękny bukiet.

A jakie Wy macie pomysły an dzień mamy?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.