za co mężczyźni uwielbiają kobiety

Mężczyznom często zarzuca się, że oceniają kobiety tylko po wyglądzie. Jednak my bierzemy ich trochę w obronę i pokazujemy inne rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w kobietach. Sprawdźcie naszą listę. 

W złe dni kobiety lubią sobie ponarzekać na chłopców. A to, że w ogóle nie patrzą na charakter, a to, że są powierzchowni, a to, że oceniają tylko urodę. Podpytaliśmy kilku mężczyzn, za co uwielbiają kobiety i tak powstała lista 9 rzeczy, które mężczyźni kochają u płci pięknej.

Uśmiech

Szczery uśmiech przełamuje bariery. Sprawia, że każda kobieta jest bardziej atrakcyjna. A sami mężczyźni czują się lepiej w towarzystwie dziewczyn, które się uśmiechają.

Gotowanie

Jak to się mówi: przez żołądek do serca. Poza tym kobieta w kuchni może być niesamowicie seksowna. Jeżeli porusza się tam sprawnie to działa to na facetów.

Opiekuńczość

Mężczyzn żartobliwie określa się dużymi dziećmi. Dlatego także kochają kobiety, które są opiekuńcze. Z resztą kto nie lubi, gdy osoba nam bliska się o nas troszczy?

Naturalność

Bycie naturalnym i prawdziwym to podstawa. Prawdziwa kobieta nie stara się wyglądać jak ktoś inny. Akceptacja siebie i naturalność to cechy, które przyciągają mężczyzn.

Życzliwość

Życzliwe i empatyczne kobiety zmiękczają serca nawet twardych facetów. Wsparcie jest bardzo ważne w związku. Dlatego ta cecha charakteru bardzo podoba się mężczyznom i dobrze prognozuje na przyszłość.

Skłonność do kompromisu

Osoby, które potrafią rozmawiać, i z którymi można dojść do porozumienia to najlepsi kompani. Z kobietami, które wychodzą z założenia, że zawsze mają rację, trudno zbudować szczęśliwą, wspólną przyszłość.

Poczucie humoru

Wspólne poczucie humoru to bardzo ważny element w budowaniu związku. Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety śmieją się ich żartów. To podnosi ich ego. A wiadomo, że ego mężczyzny to nie żarty.

Własne pasje i zainteresowania

To pokazuje, że kobiety są zaradne i ciekawe. A faceci to lubią. Poza tym mając własne zainteresowania przesyłasz prosty komunikat – czuję się dobrze w swoim własnym towarzystwie.

Czerwone usta

To element makijażu, który rozbudza zmysły mężczyzn i oni na prawdę kochają ten kolor na ustach dziewczyn.

 

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.