za co mężczyźni uwielbiają kobiety

Mężczyznom często zarzuca się, że oceniają kobiety tylko po wyglądzie. Jednak my bierzemy ich trochę w obronę i pokazujemy inne rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w kobietach. Sprawdźcie naszą listę. 

W złe dni kobiety lubią sobie ponarzekać na chłopców. A to, że w ogóle nie patrzą na charakter, a to, że są powierzchowni, a to, że oceniają tylko urodę. Podpytaliśmy kilku mężczyzn, za co uwielbiają kobiety i tak powstała lista 9 rzeczy, które mężczyźni kochają u płci pięknej.

Uśmiech

Szczery uśmiech przełamuje bariery. Sprawia, że każda kobieta jest bardziej atrakcyjna. A sami mężczyźni czują się lepiej w towarzystwie dziewczyn, które się uśmiechają.

Gotowanie

Jak to się mówi: przez żołądek do serca. Poza tym kobieta w kuchni może być niesamowicie seksowna. Jeżeli porusza się tam sprawnie to działa to na facetów.

Opiekuńczość

Mężczyzn żartobliwie określa się dużymi dziećmi. Dlatego także kochają kobiety, które są opiekuńcze. Z resztą kto nie lubi, gdy osoba nam bliska się o nas troszczy?

Naturalność

Bycie naturalnym i prawdziwym to podstawa. Prawdziwa kobieta nie stara się wyglądać jak ktoś inny. Akceptacja siebie i naturalność to cechy, które przyciągają mężczyzn.

Życzliwość

Życzliwe i empatyczne kobiety zmiękczają serca nawet twardych facetów. Wsparcie jest bardzo ważne w związku. Dlatego ta cecha charakteru bardzo podoba się mężczyznom i dobrze prognozuje na przyszłość.

Skłonność do kompromisu

Osoby, które potrafią rozmawiać, i z którymi można dojść do porozumienia to najlepsi kompani. Z kobietami, które wychodzą z założenia, że zawsze mają rację, trudno zbudować szczęśliwą, wspólną przyszłość.

Poczucie humoru

Wspólne poczucie humoru to bardzo ważny element w budowaniu związku. Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety śmieją się ich żartów. To podnosi ich ego. A wiadomo, że ego mężczyzny to nie żarty.

Własne pasje i zainteresowania

To pokazuje, że kobiety są zaradne i ciekawe. A faceci to lubią. Poza tym mając własne zainteresowania przesyłasz prosty komunikat – czuję się dobrze w swoim własnym towarzystwie.

Czerwone usta

To element makijażu, który rozbudza zmysły mężczyzn i oni na prawdę kochają ten kolor na ustach dziewczyn.

 

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.