rolnik szuka żony
foto. Facebook

Rolnik szuka żony to hit na antenie telewizyjnej jedynki. Program budzi kontrowersje i pobudza widzów do dyskusji. Sprawdźcie, co tym razem wywołało aferę w Internecie. 

„Rolnik szuka żony” to bardzo popularne reality show, które emituje telewizyjna jedynka. Teraz trwa już 4 edycja. Show polega na tym, że samotny rolnik lub rolniczka zgłasza się do niego po to, aby znaleźć miłość. Program jest podzielony na kilka etapów. Pierwszym z nich jest prezentacja uczestników. W kolejnym rolnicy czytają listy, które napływają do nich po zaprezentowaniu się w telewizji. Później przychodzi czas pierwszych randek i pierwszych wyborów. Uczestnicy zapraszają po troje kandydatów do siebie na wieś, do swoich domów, aby lepiej się poznać. Następnie trzeba podjąć ostateczną decyzję, z którą osobą chce się spróbować stworzyć związek. 

Teraz w telewizji emitowane są odcinki, w których rolnicy goszczą kandydatów u siebie w domach.Na tym etapie nieraz widzimy jak osoby niemieszkające na wsi próbują się na niej odnaleźć. Jak radzą sobie z typowymi wiejskimi zajęciami i czy zauroczenie między uczestnikami nadal trwa.

Po niedzielnym odcinku głośno jest szczególnie o jednym rolniku czyli o Piotrze. Ma 38 lat i pochodzi z Mazowsza. Do swojego domu zaprosił trzy kobiety: Kasię, Emilkę oraz Monikę. Dwie pierwsze dziewczyny odeszły w poprzednim tygodniu: Emilce za udział podziękował sam Piotr, a Kasia odeszła solidarnie z koleżanką. Ona okazała się dla niej ważniejsza niż rzekoma szansa na miłość. Takim sposobem Piotrowi została tylko jedna kandydatka – Monika.

Piotr dosyć sprytnie rozwiązał całą sprawę i zaprosił do siebie na wieś jeszcze jedną kobietę. Większość internautów zdecydowanie potępia to zachowanie, pisząc, że Monika mogła poczuć się niekomfortowo i to zachowanie Piotra mogła odebrać jako sygnał, że nie jest nią zainteresowany.

Jednak nie to jest w całej sprawie najbardziej emocjonujące. Internauci dogrzebali się do informacji, że znajomość Piotra i nowej uczestniczki trwała w ciągu kręcenia „Rolnik szuka żony”, kiedy to rolnik poznawał i próbował zakochać się w innych kobietach. To wywołało falę zarzutów, że program jest ustawiany. Dodatkowym argumentem jest to, że nowa uczestniczka podobno jest z Piotrem w ciąży. A  wyjazd Kasi i Emilki miał umożliwić jej wejście do programu. Nie są to jednak oficjalnie potwierdzone informacje.

A co wy myślicie o takim zachowaniu Piotra?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.