rolnik szuka żony
foto. Facebook

Rolnik szuka żony to hit na antenie telewizyjnej jedynki. Program budzi kontrowersje i pobudza widzów do dyskusji. Sprawdźcie, co tym razem wywołało aferę w Internecie. 

„Rolnik szuka żony” to bardzo popularne reality show, które emituje telewizyjna jedynka. Teraz trwa już 4 edycja. Show polega na tym, że samotny rolnik lub rolniczka zgłasza się do niego po to, aby znaleźć miłość. Program jest podzielony na kilka etapów. Pierwszym z nich jest prezentacja uczestników. W kolejnym rolnicy czytają listy, które napływają do nich po zaprezentowaniu się w telewizji. Później przychodzi czas pierwszych randek i pierwszych wyborów. Uczestnicy zapraszają po troje kandydatów do siebie na wieś, do swoich domów, aby lepiej się poznać. Następnie trzeba podjąć ostateczną decyzję, z którą osobą chce się spróbować stworzyć związek. 

Teraz w telewizji emitowane są odcinki, w których rolnicy goszczą kandydatów u siebie w domach.Na tym etapie nieraz widzimy jak osoby niemieszkające na wsi próbują się na niej odnaleźć. Jak radzą sobie z typowymi wiejskimi zajęciami i czy zauroczenie między uczestnikami nadal trwa.

Po niedzielnym odcinku głośno jest szczególnie o jednym rolniku czyli o Piotrze. Ma 38 lat i pochodzi z Mazowsza. Do swojego domu zaprosił trzy kobiety: Kasię, Emilkę oraz Monikę. Dwie pierwsze dziewczyny odeszły w poprzednim tygodniu: Emilce za udział podziękował sam Piotr, a Kasia odeszła solidarnie z koleżanką. Ona okazała się dla niej ważniejsza niż rzekoma szansa na miłość. Takim sposobem Piotrowi została tylko jedna kandydatka – Monika.

Piotr dosyć sprytnie rozwiązał całą sprawę i zaprosił do siebie na wieś jeszcze jedną kobietę. Większość internautów zdecydowanie potępia to zachowanie, pisząc, że Monika mogła poczuć się niekomfortowo i to zachowanie Piotra mogła odebrać jako sygnał, że nie jest nią zainteresowany.

Jednak nie to jest w całej sprawie najbardziej emocjonujące. Internauci dogrzebali się do informacji, że znajomość Piotra i nowej uczestniczki trwała w ciągu kręcenia „Rolnik szuka żony”, kiedy to rolnik poznawał i próbował zakochać się w innych kobietach. To wywołało falę zarzutów, że program jest ustawiany. Dodatkowym argumentem jest to, że nowa uczestniczka podobno jest z Piotrem w ciąży. A  wyjazd Kasi i Emilki miał umożliwić jej wejście do programu. Nie są to jednak oficjalnie potwierdzone informacje.

A co wy myślicie o takim zachowaniu Piotra?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.