Anna Lewandowska
foto. dziendobry.tvn.pl

Anna Lewandowska w KSW? Tak zasugerował w swoim twecie Marcin Lewandowski – właściciel KSW. Sprawdźcie, o co chodzi.

KSW czyli Konfrontacja Sztuk Walki to polska organizacja promująca walki MMA. Działa od 2004 roku. Najważniejszą osobą w  organizacji jest Marcin Lewandowski. KSW znane jest z tego, że chętnie podejmuje współprace z „freak fighterami”, czyli ludźmi nie do końca związanymi ze sportami walki. W przeszłości w klatce KSW pojawiał się m.in. Robert Burneika – bardziej znany jako Hardcorowy Koksu. Popek Monter, czyli polski raper, który wywołuje wiele emocji, także próbuje swoich sił w sztukach walki. Dzień przed Wigilią zmierzy się w klatce z Tomaszem „Strachem” Oświęcimskim, który z kolei jest aktorem. Mogliście go zobaczyć w filmach Patryka Vegi: Pitbull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, a także w serialu M jak miłość.

Właściciel KSW wywołał masę spekulacji dodając taki wpis na swojego Twittera:

Wpis sugeruje, że w przyszłości być może zobaczymy Annę Lewandowską w KSW. Mało osób jeszcze pamięta, że żona Roberta Lewandowskiego była mistrzynią Europy w karate i w tej samej dyscyplinie zdobyła trzy medale mistrzostw świata. Teraz zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia i prowadzi swoje turnusy, na których pokazuje jak prawidłowo ćwiczyć. Gdyby prawdą okazało się to, że rozpocznie karierę jako zawodniczka KSW, moglibyśmy mówić o prawdziwym hicie.

Internauci już podchwycili temat i z przekąsem na pierwszą rywalkę typują Ewę Chodakowską. Jak myślicie czy Lewandowska na prawdę będzie walczyć w KSW, a może to po prostu kolejny chwyt marketingowy?

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.