armpitvagina

Medycyna estetyczna jest bardzo popularna, a lekarze wykonują coraz bardziej wymyślne zabiegi. Jednym z ostatnich trendów jest armpitvagina. Sprawdźcie, o co chodzi.

Korekta piersi, nosa, botoks na nikim nie robią już wrażenia. Przyzwyczailiśmy się do tego, że urodę można poprawiać operacyjne lub za pomocą innych zabiegów medycyny estetycznej. Jednak ciągle dążymy do lepszego wyglądu, ciągle chcemy usuwać nawet drobne niedoskonałości. Efektem takiego podejścia jest nowy trend czyli armpitvagina. 

Armpitvagina to zabieg, który usuwa wałeczki z okolic pach. Ten trend jest popularny głównie w Stanach, aczkolwiek przeglądając Instagrama można natknąć się na hasztag armpitvagina. Wpisów z tym hasłem jest już blisko 4000.

https://www.instagram.com/p/BdnnvPfgWma/?tagged=armpitvagina

Stylistka gwiazd, która ubiera m.in. Emmę Watson – Rebecca Corbin-Murray przyznała, że jej klientki bardzo obawiają się tego efektu. Wałeczki w okolicy pach mogą nadać nieestetyczny wygląd nawet najpiękniejszej kreacji. Pójście pod skalpel chirurga plastycznego nie jest w przypadku tej przypadłości jednym rozwiązaniem. Najczęstszą przyczyną tego zjawiska jest po prostu źle dobrany biustonosz. Lepiej wybrać się brafitierki, dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza i zaoszczędzić sobie bólu. Pomocne mogą okazać się także ćwiczenia, m.in. z hantelkami oraz dbanie o zachowanie odpowiedniej postawy całego ciała.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.