Biedronka

12 lipca w Poznaniu Biedronka otworzy swój pierwszy outlet. Z informacji wynika, że będziemy mogli zaoszczędzić od 30 do nawet 80 procent. Sprawdźcie szczegóły. 

Biedronka otwiera swój pierwszy outlet. Będzie działał w Poznaniu od poniedziałku do soboty w godzinach 8-21 oraz w niedziele handlowe od 9 do 20. Tego rodzaju sklepy mają obsługiwać klientów indywidualnych, a także klientów hurtowych.

To nie pierwsza próba otwarcia outletu przez Jeronimo Martins Polska. W 2008 roku ruszył sklep pod nazwą Towaroteka należący do sieci Biedronka. Tego typu stacjonarne placówki znaleźć można było w ośmiu polskich miastach: w Drzewicy, Gdańsku, Łęcznej, Olsztynie, Olsztynku, Szprotawie, Radomiu i Tarnowskich Górach. Klienci mogli w nich nabyć nadwyżki magazynowe, pozostałości po akcjach specjalnych, produkty z końcówki serii. Towaroteki mogły działać przez pewien czas, kiedy właściciel miał prawo do użytkowania nieruchomości. Tego rodzaju sklepy zazwyczaj funkcjonowały przy oryginalnych Biedronkach. Teraz część Towarotek działa w formie mobilnej – w formie specjalnego namiotu ustawianego w okolicy dyskontu.

W pierwszym oficjalnym outlecie według zapewnień właścicieli będzie można kupić produkty w obniżonych cenach. Promocje mogą sięgnąć nawet 80 procent. W asortymencie placówki znajdą się towary pochodzące z poprzednich kolekcji. W ofercie znajdą się m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki, akcesoria do ogrodów oraz chemia gospodarcza i kosmetyki.

Póki co nie wiadomo jeszcze czy sieć planuje otworzenie kolejnych sklepów tego typu.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.