festiwal H&M

Kolejna odsłona festiwalu znanej marki odzieżowej rozpoczyna się już na początku czerwca. Znamy gwiazdy, które wystąpią na koncertach. Poznaj pełny line – up.

Wydarzenie organizowane przez H&M na stałe zgościło na imprezowej mapie Warszawy. Dokładnie 8 czerwca rozpoczną się koncerty i będą trwały przez kolejne 3 weekendy. W poprzednich latach bawiliśmy się m.in. na dworku usytuowanym obok Starego Miasta, czy słynnym dworcu przy Nocnym Markecie. Tym razem będziemy bawić się na zajezdni autobusowej blisko Metra Marymont.

W tegorocznej edycji, organizatorzy wprowadzili kilka zasad. Jeśli chcecie wziąć udział w festiwalu H&M musicie kupić bilet przez aplikację Going. Wstęp kosztuje 10 złotych, co więcej jednocześnie jest voucherem na zakupy w sklepach H&M. Będzie on ważny do 30 czerwca 2018 roku i obowiązuje tylko przy zakupie nowej kolekcji. Jest to wymarzona impreza dla tych, którzy lubią bawić się na powietrzu przy dobrej muzyce. Mam dla was listę koncertów i gwiazd, które pojawią się na scenie. Udanej zabawy!

8 czerwca – Natalia Nykiel i O.S.T.R

W piątek wystąpią dla was: 4- krotny laureat Fryderyka, czyli O.S.T.R., z materiałem z najnowszej płyty „W drodze po szczęście” oraz artystka muzyki electro – pop Natalia Nykiel.

9 czerwca – Ten Typ Mes i Daria Zawiałow

W sobotni wieczór swoje najlepsze kawałki zaprezentują, jeden z najlepszych polskich raperów Ten Typ Mes oraz Daria Zawiałow, która rok temu weszła na polski muzyczny rynek z płytą „Akysz”.

15 czerwca – Otsochodzi i SOKÓŁ

W ten wieczór będziecie mogli posłuchać Sokoła, który wystąpi z przekrojowym repertuarem wspólnie ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, a także jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia Otsochodzi.

16 czerwca – JIMEK Symphonixx i Flirtini Live

Zwieńczeniem całego wieczoru będzie koncert, podczas którego wystąpi 60 – osobowa orkiestra symfoniczna i wykona m.in. Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK. Wielkie emocje gwarantowane!

22 czerwca – Nosowska i Rosalie

W ten dzień, na scenie będzie mocno alternatywnie i bardzo kobieco. Nosowska zaprezentuje materiał z najnowszej solowej płyty. Posłuchamy także połączenia klasycznego R&B z elektroniką w wykonaniu Rosalie.

23 czerwca – PEZET+ i Albo Inaczej 2

Po raz pierwszy raz w karierze Pezet wystąpi z nowymi aranżacjami swoich największych hitów, wykonując je przy akompaniamencie ponad 20 instrumentalistów. Wcześniej jednak będziecie mieć okazję posłuchać nietuzinkowego projektu Albo Inaczej 2. Nowe aranżacje hip hopowych klasyków zaśpiewają: Daria Zawiałow. Monika Borzym, Ralph Kamiński i Igo.

Wybieracie się, na któryś koncert, a może weźmiecie udział w każdym wydarzeniu?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.