festiwal H&M

Kolejna odsłona festiwalu znanej marki odzieżowej rozpoczyna się już na początku czerwca. Znamy gwiazdy, które wystąpią na koncertach. Poznaj pełny line – up.

Wydarzenie organizowane przez H&M na stałe zgościło na imprezowej mapie Warszawy. Dokładnie 8 czerwca rozpoczną się koncerty i będą trwały przez kolejne 3 weekendy. W poprzednich latach bawiliśmy się m.in. na dworku usytuowanym obok Starego Miasta, czy słynnym dworcu przy Nocnym Markecie. Tym razem będziemy bawić się na zajezdni autobusowej blisko Metra Marymont.

W tegorocznej edycji, organizatorzy wprowadzili kilka zasad. Jeśli chcecie wziąć udział w festiwalu H&M musicie kupić bilet przez aplikację Going. Wstęp kosztuje 10 złotych, co więcej jednocześnie jest voucherem na zakupy w sklepach H&M. Będzie on ważny do 30 czerwca 2018 roku i obowiązuje tylko przy zakupie nowej kolekcji. Jest to wymarzona impreza dla tych, którzy lubią bawić się na powietrzu przy dobrej muzyce. Mam dla was listę koncertów i gwiazd, które pojawią się na scenie. Udanej zabawy!

8 czerwca – Natalia Nykiel i O.S.T.R

W piątek wystąpią dla was: 4- krotny laureat Fryderyka, czyli O.S.T.R., z materiałem z najnowszej płyty „W drodze po szczęście” oraz artystka muzyki electro – pop Natalia Nykiel.

9 czerwca – Ten Typ Mes i Daria Zawiałow

W sobotni wieczór swoje najlepsze kawałki zaprezentują, jeden z najlepszych polskich raperów Ten Typ Mes oraz Daria Zawiałow, która rok temu weszła na polski muzyczny rynek z płytą „Akysz”.

15 czerwca – Otsochodzi i SOKÓŁ

W ten wieczór będziecie mogli posłuchać Sokoła, który wystąpi z przekrojowym repertuarem wspólnie ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, a także jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia Otsochodzi.

16 czerwca – JIMEK Symphonixx i Flirtini Live

Zwieńczeniem całego wieczoru będzie koncert, podczas którego wystąpi 60 – osobowa orkiestra symfoniczna i wykona m.in. Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK. Wielkie emocje gwarantowane!

22 czerwca – Nosowska i Rosalie

W ten dzień, na scenie będzie mocno alternatywnie i bardzo kobieco. Nosowska zaprezentuje materiał z najnowszej solowej płyty. Posłuchamy także połączenia klasycznego R&B z elektroniką w wykonaniu Rosalie.

23 czerwca – PEZET+ i Albo Inaczej 2

Po raz pierwszy raz w karierze Pezet wystąpi z nowymi aranżacjami swoich największych hitów, wykonując je przy akompaniamencie ponad 20 instrumentalistów. Wcześniej jednak będziecie mieć okazję posłuchać nietuzinkowego projektu Albo Inaczej 2. Nowe aranżacje hip hopowych klasyków zaśpiewają: Daria Zawiałow. Monika Borzym, Ralph Kamiński i Igo.

Wybieracie się, na któryś koncert, a może weźmiecie udział w każdym wydarzeniu?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.