Warsaw Comic Con
foto. comicvine.gamespot.com

Michelle Harrison – aktorka ostatnio znana widzom głównie z roli Nory Allen w serialu „The Flash” dołącza do grona gości 3. Warsaw Comic Conu – festiwalu popkultury, który odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia. W sumie w imprezie udział weźmie około 20 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Kogo spotkamy podczas kwietniowej odsłony imprezy?

Michelle Harrison to amerykańska aktorka, która ma na swoim koncie ponad 85 ról telewizyjnych i filmowych m.in. w serialu „Gwiezdne Wrota” czy w kinowych hitach, jak „Miłość w Seattle” i „Ciemniejsza strona Greya”. Popularność przyniosła jej rola w serialowym hicie „The Flash”, gdzie wciela się w rolę Nory Allen. Michelle przyjedzie do Polski na trzecią edycję Warsaw Comic Conu.

Serialowa Nora dołączy do grona międzynarodowych gwiazd filmów i seriali, którzy w kwietniu spotkają się z fanami z Polski i Europy Środkowej w Ptak Warsaw Expo. Będą wśród nich między innymi: kanadyjski aktor Richard Harmon – John Murphy z „The 100”, Brytyjczyk Kristian Nairn – czyli charakterystyczny Hodor z serialu HBO „Gra o tron”, Hayley Law – kanadyjska aktorka i piosenkarka znana z serialu „Riverdale”, gdzie wciela się w rolę Valerie Brown oraz Cody Saintgnue, czyli Brett Talbot z telewizyjnego hitu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. To oczywiście nie wszystkie gwiazdy nadchodzącej imprezy. Poprzednią edycję odwiedziło aż 17 gwiazd m.in. z „Gry o Tron”, „Sherlocka”, „Harry’ego Pottera” czy „Wikingów”, z ikoną popkultury lat 90. Pamelą Anderson na czele.

Podczas Warsaw Comic Con będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gwiazdami, uczestniczyć w sesja Q&A. Jednak to nie wszystko zostaną zorganizowane strefy tematyczne – w poprzednich edycjach były to strefy Star Wars, Gry o Tron, Wikingów, czy wioska PostApo – koncerty, wielki konkurs cosplay, turnieje gier planszowych, wystawy (m.in. komiksów czy samochodów filmowych), spotkania z autorami książek i komiksów, a także Youtuberami czy internetowymi propagatorami nauki. Równocześnie na odwiedzających czekają też 3. Good Game Warszawskie Targi Gier oraz odbywający się po raz pierwszy festiwal czytelnictwa Warsaw Book Show.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018.

(Źródło: PAP)

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.