kreacja na scenę

Gwiazdy swój olśniewający wygląd bardzo często zawdzięczają projektantom. Dobra współpraca na linii artysta projektant to klucz do sukcesu i dobrego wyglądu. Natalia Szroeder opowiada w jakich kreacjach czuje się najlepiej na scenie i o współpracy z Lidią Kalitą.

Natalia Szroeder to młoda i piękna wokalistka. Zawsze wygląda zjawisko na scenie. Jest to zasługą Lidii Kality. Znana polska projektantka najpierw działała wraz ze swoją siostrą, później jednak ich drogi się rozeszły. Lidia Kalita otworzyła markę pod swoim nazwiskiem. Jej kreacje chętnie wybierają m.in. Zofia Ślotała, Paulina Sykut-Jeżyna i Katarzyna Zielińska.

Natalia Szroeder jest bardzo zadowolona ze współpracy z Lidią Kalitą, mówi nawet o „mentalnym porozumieniu” z projektantką. Czasami mam wrażenie, że Lidka czyta mi w myślach. Przychodzę do niej, mam jakieś konkretne wyjście i Lidka pokazuje: może to? Myślę: tak! Jest to dokładnie to, co pasuje mi na konkretne wydarzenie. Zawsze się dobrze w tym czuję, to jest współczesne, nowoczesne i bardzo z klasą, a do tego wygodne, a na scenie wygoda się liczymówi wokalistka.

Współpraca między Natalią Szroeder a Lidią Kalitą rozpoczęła się pół roku temu. Jak zwykle potrzebowałam czegoś na ostatnią chwilę, nie wiedziałam, gdzie uderzać, do kogo. Zawsze podobały mi się kreacje Lidki, ale wcześniej nie miałam za bardzo śmiałości się odzywać, ale pomyślałam: warto spróbować, jak zwykle jestem spóźniona, może to mój jedyny ratunek. Lidka przyjechała, okazało się, że jest masa pięknych rzeczy i że rozmiarowo wszystko pasuje – opowiada Natalia Szroeder, wokalistka.

Obie panie są zadowolone z podjętej współpracy. Jak przyznaje Lidia Kalita urzekła ją nie tylko doskonała sylwetka wokalistki, lecz także jej niebanalna osobowość i silny charakter. Mimo młodego wieku artystka może się poszczycić wieloma sukcesami, a nadal ma w sobie pokorę, skromność i konsekwentnie podąża swoimi muzycznymi ścieżkami. Ubieramy Natalię na koncerty, różne wyjścia, jako młoda osoba zafascynowała mnie swoją urodą i talentem, młodością. Postanowiłam, że ona w tym roku będzie moją muzą. Natalia ma fantastyczną figurę, więc wszystkie pokazowe rzeczy idealnie na nią pasują, nie mam tutaj żadnego problemu – mówi Lidia Kalita.

W strojach zaprojektowanych przez Lidię Kalitę, Natalia Szroeder prezentowała się już podczas wielu festiwali, koncertów i na czerwonym dywanie. Piosenkarka była także muzą projektantki podczas Flesz Fashion Night. Mimo że nastolatką nie czuję się już od dawna, to wizerunkowo zaczynam z tym zrywać dopiero teraz. To jest taki przełomowy moment. Dużo lepiej się czuję, bardziej kobieco niż młodzieżowo, duża w tym zasługa ludzi, którzy mi w tym pomagają, czyli Lidki  – mówi wokalistka.

Wokalistka ma za sobą bardzo intensywny sezon. Do końca października w każdy weekend ma jeszcze zaplanowane koncerty. Trwają także prace nad materiałem na nową płytą.

(Źródło: info.newseria.pl)

 

2 KOMENTARZE

  1. nieraz taka Doda czy inna gwiazdka to właśnie się nie ubiera, i świeci golizną.. jak to mówią – masz talent albo świecisz gołym ciałem, eh artyści i pseudogwiazdki

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.