ksw
ksw

KSW 41 już za kilka dni. Jeszcze przed Wigilią będziemy mieć okazję obejrzeć walki najlepszych. Przed nadejściem emocji związanych z tym wieczorem, poznaliśmy  już datę i miejsce kolejnych zawodów. Sprawdźcie szczegóły. 

Już 3 marca 2018 roku największe gwiazdy lidera europejskiego MMA powrócą do Atlas Areny, by po raz piąty zaprezentować się łódzkim kibicom. Pierwsze nazwiska uczestników 42. gali zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

Sztuki walki po raz pierwszy zawitały do Atlas Areny we wrześniu 2010 roku. Na 14. gali z podtytułem „Dzień Sądu” w największej organizacji MMA w Europie debiutował między innymi aktualny mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski, a Mariusz Pudzianowski pokonał Erica „Butterbeana” Escha. Rok później na KSW 17: Zemsta walczyły takie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Kilka miesięcy później na KSW 19 ta sama trójka odniosła kolejne istotne zwycięstwa.

Ostatni raz KSW gościło w Łodzi w 2013 roku z 24. galą: Starcie Gigantów, na której o pierwszy pas w wadze ciężkiej walczyli Karol Bedorf i legendarny Paweł Nastula.

23 grudnia w katowickim Spodku odbędzie się 41. gala KSW. Ci, którzy nie wybierają się na halę mogą oglądać walki w telewizji. Transmisja odbywa się za pośrednictwem systemu PPV. Jej koszt to 40 zł. Walką wieczoru będzie starcie między Borysem Mańkowskim a Roberto Soldiciem. Pojedynek Tomasza Oświęcimskiego z Popkiem wzbudza duże emocje wśród fanów sztuk walki.

Pełna karta walk na 41. galę:

Borys Mańkowski – Roberto Soldic
Popek Monster – Tomasz Oświeciński
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Antoni Chmielewski – Damian Janikowski
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski
Łukasz Rajewski – Salahdine Parnasse
Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński

(Źródło: polsatsport.pl)

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.