telekamery
foto. telemagyzn.pl

Za nami 21. gala „Telekamery Tele Tygodnia”. Jednak w tym roku nie mogliśmy oglądać jej w żadnej stacji telewizyjnej. Jednak na uroczystość przybyła cała plejada gwiazd, a my poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii. Sprawdźcie, kto zgarnął Telekamery.

Uroczysta gala odbyła się 12 lutego w warszawskich Arkadach Kubickiego. Poprowadzili ją Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. W tym roku organizatorzy Telekamer nie dogadali się z żadną stacją telewizyjną i nie mogliśmy oglądać gali na żywo. Jednak na oficjalnym fanpage’u „Tele Tygodnia” była możliwość śledzenia słowno-fotograficznej relacji.

W tym roku na zdobycie Telekamery szansę miały takie gwiazdy jak: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor, Maja Ostaszewska, Mikołaj Roznerski, Tomasz Kammel, Martyna Wojciechowska. A pełną listę nominowanych możecie zobaczyć tutaj.

Osobowością telewizyjną została Martyna Wojciechowska pokonała w tej kategorii między innymi Magdę Gessler i Tomasza Kamela. Według widzów najlepszą aktorką jest Maja Ostaszewska, a aktorem – Mikołaj Roznerski. Warto również dodać, iż Olgierd Łukaszewicz, Małgorzata Zawadzka oraz Anna Solnicka-Heller z ZASP otrzymali czek na sumę 50 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na potrzeby Domu Artysty Weterana w Skolimowie.

Poniżej pełna lista zwycięzców tegorocznego plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia”:

Aktorka – Maja Ostaszewska
Aktor – Mikołaj Roznerski
Serial – „Diagnoza”
Osobowość telewizyjna – Martyna Wojciechowska
Nadzieja telewizji – Filip Chajzer
Prezenter informacji – Anita Werner
Prezenter pogody – Marzenia Słupkowska
Komentator sportowy – Dariusz Szpakowski
Juror – Michał Szpak
Program rozrywkowy – „Twoja Twarz brzmi znajomo”
Serial fabularno-dokumentalny – „Lombard. Życie pod zastaw”

Osobną kategorią jest tak zwana „Złota Telekamera” – aby ją otrzymać trzeba mieć na koncie już trzy Telekamery. W tym roku tą wyjątkową statuetką nagrodzono twórców serialu „Na sygnale”, Barbarę Kurdej-Szatan oraz Michała Żebrowskiego.

Gratulujemy zwycięzcom!

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.