Listy do M 3

Polska komedia romantyczna utrzymana w świątecznym klimacie po 17 latach pobiła rekord oglądalności. Ponad 3 miliony widzów obejrzało ten film w kinach. Przez wiele lat na pierwszym miejscu znajdował się film Jerzego Kawalerowicza. 

Listy do M 3 osiągały dobre wyniki od początku dystrybucji w kinach. Już w pierwszy weekend pod względem popularności wyprzedziły Pitbula w reżyserii Patryka Vegi. A teraz zanotowały kolejny sukces.

Komedia z Tomaszem Karolakiem, Agnieszką Dygant, Wojciechem Malajkatem oraz wieloma innymi gwiazdami polskiego kina przekroczyła barierę 3 milionów widzów. Jest to pierwszy polski film od 17 lat, na który tak chętnie oglądamy w kinach. Listy do M 3 zostały wyprodukowane przez grupę TVN i dystrybuowane przez Kino Świat. Reżyserią zajął się Tomasz Konecki.

Ostatnim polskim filmem, który osiągnął tak dobre wyniki oglądalności był Quo Vadis w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, który w kinach był emitowany 17 lat temu. Popularna komedia romantyczno – świąteczna dołączyła do grona przełomowych tytułów takich jak: Avatar Jamesa Camerona, Pasja Mela Gibsona oraz druga i trzecia części animowanej bajki Shrek.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.