Listy do M 3

Polska komedia romantyczna utrzymana w świątecznym klimacie po 17 latach pobiła rekord oglądalności. Ponad 3 miliony widzów obejrzało ten film w kinach. Przez wiele lat na pierwszym miejscu znajdował się film Jerzego Kawalerowicza. 

Listy do M 3 osiągały dobre wyniki od początku dystrybucji w kinach. Już w pierwszy weekend pod względem popularności wyprzedziły Pitbula w reżyserii Patryka Vegi. A teraz zanotowały kolejny sukces.

Komedia z Tomaszem Karolakiem, Agnieszką Dygant, Wojciechem Malajkatem oraz wieloma innymi gwiazdami polskiego kina przekroczyła barierę 3 milionów widzów. Jest to pierwszy polski film od 17 lat, na który tak chętnie oglądamy w kinach. Listy do M 3 zostały wyprodukowane przez grupę TVN i dystrybuowane przez Kino Świat. Reżyserią zajął się Tomasz Konecki.

Ostatnim polskim filmem, który osiągnął tak dobre wyniki oglądalności był Quo Vadis w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, który w kinach był emitowany 17 lat temu. Popularna komedia romantyczno – świąteczna dołączyła do grona przełomowych tytułów takich jak: Avatar Jamesa Camerona, Pasja Mela Gibsona oraz druga i trzecia części animowanej bajki Shrek.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.