III Międzynarodowy Zlot Cabrio Polska

Jeśli kochacie samochody to dużo radości przyniesie Wam to, co  będzie się działo w Poznaniu na początku sierpnia. Zorganizowany zostanie Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2018 – Cabrio Poland. Sprawdźcie szczegóły. 

Cabrio to marzenie wielu osób. Jednak wielu przed zakupem powstrzymują mity, które narosły wokół posiadania takiego pojazdu. Cabrio jest produktem luksusowym i większość z nas myśląc o utrzymaniu tego auta uważa, że potrzeba podobnie luksusowych warunków do jego utrzymania. Jednak jak to z wieloma mitami bywa część jest po prostu nieprawdą. Tak jest w przypadku idei, że skoro masz cabrio to musisz mieć też garaż. To kłamstwo, tak jak w przypadku każdego samochodu garażowanie go wpływa na jego lepszą kondycję, a trzymanie na zewnątrz naraża na więcej uszkodzeń, jednak cabrio nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Inną obawą dotyczącą tego auta jest polski klimat, a otwierany dach. Jednak jak mówią posiadacze cabrioletów ze składanym dachem, gdy jest brzydka pogoda po prostu go nie otwierają i problemu nie ma.

Jeśli się chce to wszystkie problemy można pokonać, a miłośnicy cabrio są naprawdę zwartą grupą. I już na początku sierpnia, w dniach 4-5 sierpnia odbędzie się III Międzynarodowy Zlot Cabrio Polska 2018 – Cabrio Poland. Impreza przenosi się z Gniezna do Poznania na tereny Polany Piknikowej przy Jeziorze Maltańskim.

Podczas dwóch dni Święta Cabrio w Polsce, Uczestnicy wezmą udział min. w Rajdzie Pełnym Tajemnic – 264 km trasy w nieznane, po przepięknych terenach Wielkopolski, ponownie pobiją rekord jednoczesnego otwierania dachów przy energicznej muzyce AC/DC. Wydarzeniu towarzyszy również Festiwal Food Trucków, American Day, a także inne konkursy i atrakcje.

Organizatorzy spodziewają się, że na wydarzeniu pojawi się kilkaset kabrioletów oraz ponad 30 tysięcy odwiedzających.

Wybieracie się do Poznania?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.