nowe trasy lotnicze

Nowe trasy lotnicze od Wizz Air. Najwięcej zyskają Katowice. Gdańsk Warszawa i  Poznań też zyskają nowe połączenia. Sprawdź, jakie ceny proponuje przewoźnik. 

7 nowych tras z Katowic oraz połączenia z Gdańska, Warszawy i Poznania. Wizz Air ogłosił nową siatkę połączeń, która będzie obowiązywać od sezonu letniego. Jest w czym wybierać.

Katowice zyskały najwięcej. Od czerwca 2018 ze Śląska polecimy do Porto, Monachium, Charkowa, Malagi, Faro i Podgoricy, a od marca do Lwowa. Nowe połączenie w marcu zyska także Gdańsk. Wtedy poleci pierwszy samolot do Lwowa. Z Warszawy do Podgoricy polecimy od czerwca, a z Poznania do Dortmundu od maja.

Bilety na nowe połączenia dostępne są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 39 zł. Za taką kwotę będzie można polecieć do Lwowa ( z Gdańska i Katowic) oraz do Monachium (z Katowic).

Przedstawiciele linii poinformowali także, że od czerwca 2018 r. zamykają bazę operacyjną w Porcie Lotniczym Lublin nie rezygnując jednak z lotów z Lublina. Wizz Air będzie kontynuować operacje na pięciu trasach do Eindhoven, Londynu Luton, Kijowa, Oslo Torp i Sztokholmu Skavsta. Airbus A320 umieszczony dotychczas w bazie w Lublinie, wzmocni działalność WIZZ w Porcie Lotniczym w Katowicach.

(Źródło: wp.pl)

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.