Sexy Kuchnia Magdy Gessler
foto. screen

Magda Gessler znów podkręca temperaturę. Restauratorka, szerszej publiczności, znana z Kuchennych rewolucji” tym razem poprowadzi program „Sexy Kuchnia”. Nie będzie rzucania talerzami, a przekonywanie, że gotowanie jest sexy. A nie raz to same produkty przywołują erotyczne skojarzenia – o czym mowa już w zwiastunie. Zobaczcie sami. 

Magda Gessler to jedna z bardziej znanych osób w naszym kraju. Od wielu lat prowadzi program „Kuchenne rewolucje”, który bije rekordy popularności. Restauratorka ma dosyć cięty język i kilka jej złotych myśli krąży po Internecie jak na przykład kultowe już: dlaczego wy trujecie ludzi? oraz czy wy jesteście normalni?. Oprócz tego Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji i autorką książek kulinarnych.

Od 5 listopada na kanale Food Network będzie emitowany nowy program – „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”.  Restauratorka będzie zdradzać swoje patenty na romantyczne kolacje, przedstawi widzom swoje autorskie przepisy, poradzi jak gotować, aby wyglądać pięknie. „W Dzień dobry TVN”  zdradzono kilka tytułów odcinków: „Orgia smaków”, „Śniadanie do łóżka”, „Rozważna i romantyczna”. Ma być seksownie i praktycznie. Program będzie emitowany o 10.55 i możliwe, że pozwoli zrealizować powiedzenie: przez żołądek do serca.

Już teraz możecie zobaczyć zwiastun programu. Od początku widać, że prowadząca będzie opowiadać ciekawe historie, ciekawostki i anegdotki o zabarwieniu erotycznym. W zajawce otrzymaliśmy historię o marchewce… Robi się na prawdę pikantnie! 

https://www.facebook.com/tvnpl/videos/1730528680291997/

Będzie oglądać nowy program Magdy Gessler?

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.