„Hard Talk - Na Ostro"

Dziś w serwisie WP Gwiazdy rusza nowy program – „Hard Talk – Na ostro”. Program będzie się emitowany raz na dwa tygodnie – w piątki o godzinie 19. Sprawdźcie, o czym będzie ten program. 

W serwisie WP Gwiazdy debiutuje nowy format wideo. Program „Hard Talk – Na ostro”. Będzie można znaleźć tam wiele nietypowych informacji o gwiazdach i show biznesie. Podstawową poruszaną  kwestią w programie jest muzyka. Emisja premierowego odcinka w serwisie WP Gwiazdy zaplanowana jest na piątek – 8 grudnia.

Program „Hard Talk – Na ostro” jest ukłonem w stronę widza, który na rynku spotyka niczym nieróżniące się materiały na temat gwiazd i show-biznesu. My oczywiście rozmawiamy o muzyce, ale też o tym, co nierzadko ją inspiruje: polityce i kwestiach społecznych – komentuje prowadząca program, Sandra Hajduk. Dziennikarka od dwóch lat pracuje w redakcji Pudelka i WP Gwiazdy. Wcześniej pracowała m.in w Agencji TVN.

Gościem pierwszego odcinka będzie Janusz Panasewicz. Opowie między innymi o wielu latach na scenie, używkach. Muzyk zdradzi także trochę smaczków ze swojej kariery m.in wytłumaczy dlaczego zespół Lady Pank odmówił supportu trasy koncertowej Madonny.

Redakcja ma w planach wywiady z kolejnymi cenionymi artystami. Ambitna rozmowa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników. Wiemy, że wielu z nich szuka takich treści – mówi szefowa działu show biznes w Wirtualnej Polsce, Aleksandra Pajewska.

Serwis WP Gwiazdy w ostatnich miesiącach zanotował dynamiczny wzrost liczby użytkowników.

(Źródło: infowire.pl)

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.