główna wygrana w lotto

Dokładnie 16 504 858,50 złotych wygrała osoba, która w punkcie Lotto w Szczawnie – Zdroju wytypowała liczby 4, 6, 13, 15, 22, 38.

Był to jedyny dobrze wytypowany zestaw liczb w Polsce, co oznacza, że zwycięzca nie musi się dzielić wygraną z nikim innym. Częściowo musi tylko podzielić się z fiskusem. Podatek od wygranych w grach liczbowych wynosi u nas 10 procent. W tym przypadku będzie to, aż 1 650 486 złotych. Suma nie jest mała, ale przy tak dużej wygranej jej oddanie nie będzie mocno obciążające kieszeń zwycięzcy.

Dzięki tej wygranie liczna Lottomilionerów zwiększyła się w Polsce do 1226 osób, a Szczawno- Zdrój po raz pierwszy trafiło na listę miast z główną wygraną. Nowy Lottomilioner zagrał systemem (7 liczb z 49), dzięki czemu do głównej wygranej doliczono dodatkowo około 33 tysiące złotych.

W Polsce dość rzadko się zdarza, żeby tylko jedna osoba zgarnęła główną wygraną. Najczęściej trzeba tę kwotę podzielić na kilka osób. W tym wypadku szczególnie gratuluję zwycięzcy. Jego przykład pokazuje, że czasem gra może w łatwym i przyjemny sposób uczynić z nas milionerów. Czekamy na następne losowania i kolejnych zwycięzców.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.