wyrzucił swój telewizor przez okno

Jeden z mieszkańców Piły jest fanem sportu i kibicem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Jednak ma słabe nerwy i do ostateczności doprowadziła go już przegrana w pierwszym meczu na mundialu. Kibic wyrzucił swój telewizor przez okno. Policja już go ukarała. 

Pierwszy mecz na mundialu Polska grała z drużyną Senegalu. Kibicie miele duże oczekiwania w związku z tym turniejem, bo i gra polskich piłkarzy przed mistrzostwami napawała optymizmem. Jednak już pierwszy mecz pokazał, że nasi nie grają najlepiej i te mistrzostwa skończą się dla nas w tempie ekspresowym. Przeczuwał to także jeden z kibiców z Piły, którego tak zdenerwowała gra Polaków, że wyrzucił swój telewizor przez okno.

Jak poinformowała podkom. Żaneta Kowalska z pilskiej policji, 19 czerwca funkcjonariusze otrzymali informację, że po meczu Polaków ktoś zrzucił telewizor z drugiego piętra budynku wielorodzinnego. Natychmiast przystąpili do poszukiwań sprawcy zdarzenia.

Nie było to łatwe, bo, jak dodała, mieszkańcy pobliskich budynków „twierdzili, że widzieli telewizor, który leżał na chodniku, jednak nie mają wiedzy skąd on tam się wziął”.

Ostatecznie funkcjonariusze namierzyli 46-latka, który w tak spektakularny sposób dał upust swoim emocjom.

Podczas przesłuchania pilanin przyznał, że był bardzo zły, ponieważ reprezentacja Polski poniosła porażkę w pierwszym meczu na mundialu. Polska przegrała z Senegalem 1:2.

(Źródło: PAP)

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.