listy do m3
moviesroom.pl

10 listopada do kin weszła trzecia cześć serii: „Listy do M”. Film, który wprawia w klimat świąt Bożego Narodzenia, jest uwielbiany przez Polaków. W pierwszych trzech dniach padł rekord. Sprawdź, ilu z nas obejrzało już najnowszy film Tomasza Koneckiego. 

Przez pierwsze trzy dni film obejrzało 775 817 osób. Padł rekord. Do tej pory największą oglądalność zaliczył film Patryka Vegi „Botoks”. W pierwszy weekend zobaczyło go 711 906 osób.

To duży sukces „Listów do M”. Już przed premierą można było liczyć na duże zainteresowanie. Pierwsze dwie części też cieszą się popularnością. Pierwsza część wypada najsłabiej w porównaniu z późniejszymi częściami, obejrzało ją przez pierwsze trzy dni tylko -374 373 widzów. Druga część przyciągnęła więcej ludzi do kin w pierwszych dniach od premiery – 656 367 osób.

Akcja „Listów do M 3″ dzieje się w Wigilię. Na ekranie mamy możliwość zobaczyć ponownie: Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Film to komedia świąteczna, która w zabawny sposób przedstawia świąteczne perypetie. Dal tych, którzy jeszcze nie widzieli – zwiastun na zachętę.

My już jesteśmy po seansie i możemy zdradzić mały spoiler, że na tej części zdecydowanie można się pośmiać. A jakie są Wasze odczucia?

 

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.