półhybryda

Półhybryda – to nowy sposób na trwałe i zdrowe paznokcie. Posiada zalety manicure’u hybrydowego, a jednocześnie tak bardzo nie niszczy płytki paznokci.

Największą zaletą znanego nam manicure’u hybrydowego jest jego trwałość. Lakier trzyma się nawet 2-3 tygodnie. Niestety, posiada też liczne wady. Hybrydy niszczą płytkę paznokcia. Po dłuższym czasie mogą być one naprawdę w opłakanym stanie. Kobiety muszą wybierać pomiędzy trwałymi i mocnymi hybrydami, a zdrowymi paznokciami. Ciężka decyzja, prawda? A okazuje się, że można mieć wszystko. Półhybrydy to sposób na trwały manicure bez niszczenia paznokci. Jest to połączenie zwykłych lakierów z hybrydowymi. Wykonanie takiego manicure’u nie jest ani trudne ani pracochłonne, a efekt końcowy może nas pozytywnie zaskoczyć. Lakier trzyma się równie długo, co tradycyjna hybryda, a przy tym nie jest szkodliwy.

Jak wykonać manicure półhybrydowy?
  1. Przygotuj dłonie. Odsuń skórki i nadaj paznokciom pożądany kształt. Robiąc półhybrydy, nie ma potrzeby matowienia i piłowania płytki, dzięki czemu paznokcie pozostają w stanie nienaruszonym.
  2. Pomaluj paznokcie odżywką i poczekaj, aż dobrze wyschną.
  3. Nałóż na płytkę paznokcia wybrany lakier. W tym kroku nie ma jeszcze potrzeby używania lakierów hybrydowych. Możesz zastosować zwykły.Kluczową kwestią jest tutaj to, aby lakier dobrze wysechł. Trzeba wykazać się cierpliwością.
  4. Kiedy paznokcie będą już zupełnie suche, pomaluj płytkę hybrydowym top coatem i utwardź pod lampą. To wszystko!

Wykonanie jest znacznie łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Dzięki zastosowaniu odżywki, dodatkowo pielęgnujemy paznokcie. Jest to również tańsza inwestycja, ponieważ potrzebujemy tylko lampy i topu coat. Nie potrzebne są nam do tego drogie hybrydowe lakiery. W zupełności wystarczą zwykłe. Paznokcie trzymają się bez zarzutów do 2- 3 tygodni.

Półhybryda zdobywa coraz większą popularność wśród Polek. Na ten manicure decyduje się wiele blogerek, wypróbuj i Ty i na własnym przykładzie będziesz mogła ocenić nowy trend.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.