impreza integracyjna

Polskie firmy coraz bardziej doceniają swoich pracowników. Wynika to z faktu, że z roku na rok trudniej jest znaleźć kompetentną osobę do pracy, dlatego też pracodawcy chcą zapewnić swoim pracownikom dobre warunki pracy oraz stworzyć z nimi swego rodzaju więź. Jednym ze sposobów na to są imprezy firmowe organizowane z różnych okazji. Zatem jakie mogą być pomysły na imprezę integracyjną.

Impreza w stylu lat 70.

Impreza integracyjna może być swoim klimatem umiejscowiona w szalonych latach 70. To podróż w czasie, która przejawia się przede wszystkim w muzyce z tamtego okresu oraz charakterystycznych kolorowych strojach. W tym celu dobrze jest więc wynająć salę, w której będzie można zorganizować tego typu imprezę. Dobrze jest też poinformować o jej charakterze swoich pracowników, aby mogli się przebrać. Należy jednak pamiętać o tym, że nie wszyscy ludzie potrafią i chcą się bawić, dlatego też dobrze jest przygotować dla nich strefę, w której będą oni mogli spokojnie razem posiedzieć i porozmawiać.

Integracja na poligonie

Wizyta na poligonie wojskowym to doskonały pomysł na imprezę firmową. W jej trakcie pracownicy mogą przejechać się różnego rodzaju pojazdami wojskowymi, ścigać się na quadach, czy też rywalizować na strzelnicy. Nie można jednak zapominać o paniach oraz o osobach, które mogą mieć pewne kłopoty ze zdrowiem uniemożliwiające tego typu zabawy. Dla nich przewidziane może być na przykład poszukiwanie skarbów z wykrywaczem metalu.

Impreza jako spektakl teatralny

Sztuka teatralna to ciekawy pomysł na imprezę integracyjną. Pracownicy mogą przygotować przedstawienie, które zostanie pokazane w czasie imprezy. Nie musi to być wielka sztuka, chodzi przecież o to, aby dobrze się bawić. Nie trzeba nawet obowiązkowo uczyć się tekstów na pamięć, wystarczy korzystać z kartek.

Pracownicy to też ludzie, w związku z czym również potrzebują chwili relaksu i oderwania się od swoich codziennych obowiązków. Wiedzą o tym pracodawcy, którzy chcieliby mieć zadowolonych pracowników. Dlatego też coraz chętniej organizują oni imprezy integracyjne.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.