impreza integracyjna

Polskie firmy coraz bardziej doceniają swoich pracowników. Wynika to z faktu, że z roku na rok trudniej jest znaleźć kompetentną osobę do pracy, dlatego też pracodawcy chcą zapewnić swoim pracownikom dobre warunki pracy oraz stworzyć z nimi swego rodzaju więź. Jednym ze sposobów na to są imprezy firmowe organizowane z różnych okazji. Zatem jakie mogą być pomysły na imprezę integracyjną.

Impreza w stylu lat 70.

Impreza integracyjna może być swoim klimatem umiejscowiona w szalonych latach 70. To podróż w czasie, która przejawia się przede wszystkim w muzyce z tamtego okresu oraz charakterystycznych kolorowych strojach. W tym celu dobrze jest więc wynająć salę, w której będzie można zorganizować tego typu imprezę. Dobrze jest też poinformować o jej charakterze swoich pracowników, aby mogli się przebrać. Należy jednak pamiętać o tym, że nie wszyscy ludzie potrafią i chcą się bawić, dlatego też dobrze jest przygotować dla nich strefę, w której będą oni mogli spokojnie razem posiedzieć i porozmawiać.

Integracja na poligonie

Wizyta na poligonie wojskowym to doskonały pomysł na imprezę firmową. W jej trakcie pracownicy mogą przejechać się różnego rodzaju pojazdami wojskowymi, ścigać się na quadach, czy też rywalizować na strzelnicy. Nie można jednak zapominać o paniach oraz o osobach, które mogą mieć pewne kłopoty ze zdrowiem uniemożliwiające tego typu zabawy. Dla nich przewidziane może być na przykład poszukiwanie skarbów z wykrywaczem metalu.

Impreza jako spektakl teatralny

Sztuka teatralna to ciekawy pomysł na imprezę integracyjną. Pracownicy mogą przygotować przedstawienie, które zostanie pokazane w czasie imprezy. Nie musi to być wielka sztuka, chodzi przecież o to, aby dobrze się bawić. Nie trzeba nawet obowiązkowo uczyć się tekstów na pamięć, wystarczy korzystać z kartek.

Pracownicy to też ludzie, w związku z czym również potrzebują chwili relaksu i oderwania się od swoich codziennych obowiązków. Wiedzą o tym pracodawcy, którzy chcieliby mieć zadowolonych pracowników. Dlatego też coraz chętniej organizują oni imprezy integracyjne.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.