roczny płatny urlop

Piękny gest ze strony współpracowników. Wyrobili za swojego kolegę ponad 3 tysiące godzin, aby ten mógł pójść na roczny płatny urlop. W życiu młodego mężczyzny wydarzyły się dwie tragedie. 

Andreas Grafa najpierw dowiedział się, że jego 3-letni syn jest chory na białaczkę. W szpitalu spędził prawie 9 tygodni. Gdy wrócił do domu ich rodzinę spotkała kolejna tragedia. Żona Andreasa zmarła na ciężką chorobę serca.

36-letni mężczyzna wykorzystał cały swój urlop, aby te ciężkie chwile spędzić ze swoim synem. Martwił się jednak, że jego pracodawca w końcu przestanie być dla niego wyrozumiały i zwolni go z pracy za zbyt długą nieobecność. Jednak stało się zupełnie inaczej.

Pia Meier, pracownik działu HR postanowiła pomóc koledze. Rozesłała maila do innych pracowników z prośbą o wzięcie nadgodzin, aby odrobić za 36-latka etat. Na apel kobiety odpowiedziało aż 650 pracowników. Koledzy i koleżanki z pracy odrobili za Andreasa 3 264 godziny i 30 minut. Dzięki nim mężczyzna mógł wziąć ponad roczny płatny urlop. Bez tej wspaniałej pomocy, do tej pory już straciłbym pracę – zdradził w jednym z wywiadów wzruszony mężczyzna.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.