Jaki prezent pod choinkę kupić najbliższym? To pytanie co roku przyprawia nas o ból głowy. Zamiast kolejnej pary skarpetek, nudnych perfum czy nietrafionych książek, warto postawić na praktyczne gadżety, które zapewnią nam bezpieczeństwo. Co zatem podarować najbliższym, by było użytecznie i stylowo? Podpowiadamy.

Bezpieczeństwo pod choinkę

Choć do gwiazdki pozostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz zastanowić się nad świątecznymi prezentami. W tym roku odejdźmy od sztampy i na naszą „check listę” wpiszmy przeciwkradzieżowe torby, biodrówki i sejfy podróżne np. marki Pacase, które oprócz praktycznego zastosowania, zapewnią nam bezpieczeństwo. Produkty te idealnie sprawdzą się zarówno dla osób, które często podróżują, jak i tych, którzy cenią sobie poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu.

  • Torebka – to praktyczny prezent dla kobiet ceniących doskonałą jakość wykonania, wysoką klasę i bezpieczeństwo. Powinna być wygodna, pojemna i użyteczna, najlepiej by zawierała kilka przegród. Dobrze również, by oprócz estetycznego wyglądu była wyposażona w szereg patentów antykradzieżowych jak np. samoblokujące się suwaki zabezpieczające przed rozsunięciem zamka czy stalową siatkę wbudowaną w korpus torebki, która uniemożliwia jej rozcięcie od frontu i boku.
  • Portfel – to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Powinien być cienki i niezbyt duży, by bez problemu zmieścił się w kieszeni kurtki. Wybierając odpowiedni model, zwróćmy uwagę na jego pojemność – oprócz pieniędzy czy kart płatniczych, musi się w nim znaleźć miejsce dla innych dokumentów jak np. prawa jazdy czy dowodu osobistego. Dokonując zakupu wybierzmy taki, który wyposażony jest w innowacyjną podszewkę RFID, która blokuje nieautoryzowane zeskanowanie danych z kart.
  • Stylowa biodrówka – to niezwykle praktyczny gadżet dla każdego mężczyzny. Dobrze dopasowana, powinna zmieścić wszystko, co panowie noszą przy sobie i chowają po kieszeniach – klucze, portfel, telefon czy dokumenty. Do każdej stylizacji, zarówno casualowej, jak i eleganckiej, będzie pasowała saszetka w kolorze czarnym lub granatowym. Wybierając odpowiedni model, oprócz aspektów estetycznych, powinniśmy zwrócić uwagę na jakość materiałów, funkcjonalność i bezpieczeństwo. W biodrówkach firmy Pacsafe znajdziemy szereg patentów, które skutecznie ostudzą zapał złodzieja m.in. stalowe siatki ukryte między materiałami uniemożliwiające rozcięcie, zabezpieczenia RFID chroniące przed nieautoryzowanym zeskanowaniem i kradzieżą tożsamości czy samoblokujące się suwaki, które uniemożliwiają rozsunięcie zamka.
  • Walizka podróżna – pojemna, dobrej jakości walizka podróżna to bardzo trafiony prezent pod choinkę, jeśli osoba obdarowywana ma pracę związaną z częstymi wyjazdami lub regularnie podróżuje. Taki podarunek powinien wyróżniać się wysoką jakością, dopracowaniem szczegółów oraz funkcjonalnością. Dobrze, by produkt był wyposażony w stalową siatkę uniemożliwiającą rozcięcie, a także zamek odporny na włamanie, który powstrzyma złodzieja przed otwarciem bagażu ostrym przedmiotem i ponownym zasunięciem bez śladów włamania. Takie zabezpieczenie znajdziemy m.in. w produktach oferowanych przez firmę Pacsafe.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.