ślub od pierwszego wejrzenia

Pewnie widzieliście i byliście zniesmaczeni pierwszą edycją programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Mamy dla was wiadomość: ruszył kolejny sezon. Zanim jednak kolejne pary zupełnie obcych dla siebie osób wezmą ślub, przypomnijmy najgorsze momenty pierwszej serii.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to polska adaptacja duńskiego formatu. Polega na tym, że eksperci na podstawie badań wybierają pary, które w momencie zawierania małżeństwa widzą się pierwszy raz. Ten eksperyment społeczny jest kontrowersyjny. Twórcy programu twierdzą, że potrzeba tylko odpowiednich badań i można stworzyć miłość. Jednak rzeczywistość wygląda inaczej, wszystkie trzy pary, które brały udział w pierwszej serii rozstały się. W drugiej edycji na razie eksperci dobierają pary, podobno zgłosiło się ponad 500 chętnych osób. Jeszcze przed zawarciem małżeństw w tej serii, przypominamy najgorsze momenty z pierwszej edycji.

Ewa i Darek kłócą się o noc poślubną

Ewa i Darek to para, która borykała się z problemami praktycznie od samego początku. W czasie podróży poślubnej Ewa była bliska ucieczki, wpadła w panikę. Jednak już pod koniec programu, kiedy był czas podejmowania decyzji, co dalej z ich małżeństwem zaczęli wypominać sobie kto z kim nie chciał pójść do łóżka. Ewa miała pretensje do Darka, że odmówił jej seksu, ten z kolei twierdził, że podjęli tę decyzję wspólnie.

Natalii nie spodobało się mieszkanie Jacka

Natalia to kobieta, która została pokazana w programie jako osoba z ułożonym życiem, mająca płynność finansową, dobrą pracę i własne mieszkanie. Jacek natomiast mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu, bez żadnych luksusów. Natalia była tym tak zażenowana, że nie potrafiła patrzeć na swojego męża. 

Natalia upokorzyła Jacka przed swoimi znajomymi 

Natalia zabrała Jacka na wieczorne wyjście ze swoimi znajomymi. Tam jednak zamiast spróbować poznać bliżej swojego męża zaczęła go upokarzać. Postawiła Jacka w bardzo niekomfortowej sytuacji – musiał odnaleźć się wśród obcych ludzi, znosić docinki Natalii i żarty ze strony jej znajomych. 

Rozstanie Magdy i Krystiana 

Ta para jako jedyna w finałowym odcinku nie podjęła decyzji o rozwodzie. Jednak po upływie 5 tygodni od finału, gdy sprawdzano jak potoczyły się losy uczestników Magda i Krystian nie byli parą. Magda miała pretensje do męża, że chce się rozstać przez smsa lub Facebooka. Krystianowi natomiast brakowało w tym związku chemii i motyli w brzuchu. Ostatecznie im także nie udało się stworzyć związku.

Wszystkie trzy pary z pierwszej edycji nie znalazły prawdziwej miłości oddając się w ręce ekspertów. Jednak to nie zniechęciło innych i teraz będziemy śledzić perypetie par utworzonych przez telewizyjnych specjalistów. 

4 KOMENTARZE

  1. to jest jakaś kpina ten program, nie ogarniam jak mozna tak spłaszczać małżeństwo… bo co innego związek czy randki – dla kasy każdy różne rzeczy robi ale ślub????!!

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.