galaxys9

Na targach elektroniki mobilnej MWC 2018 w Barcelonie odbyła się prezentacja najnowszych smartfonów : Samsunga Galaxy S9 i Samsunga Galaxy S9+. Jest już wiadome, że ma to być najlepszy smartfon z Androidem w sprzedaży.

Liderzy rynku dopracowali poprzednią wersję, czyli S8 oraz dodali kilka nowości. Jednym z pozytywnych zaskoczeń, jakie nas czekają, jest cena gadżetu. Za Galaxy S9 zapłacimy 3599 zł a S9+ 3999 złotych – Nie jest to niska kwota, chociaż pomimo założeń ekspertów okazała się ona znacznie niższa niż przewidywano. Smartfony wyglądają podobnie do swoich poprzedników. Chyba najbardziej pożądana zmiana to inne umiejscowienie skanera linii papilarnych. Nowe smarfony kuszą także m.in. :

  • nowym aparatem ze zmienna przesłoną
  • emoji AR, czyli animowanymi emotikonami
  • udoskonalonymi zabezpieczeniami ( czytnik linii papilarnych, skaner tęczówki, skaner twarzy)
  • nowymi głośnikami stereo ze wsparciem dla technologii Dolby Atmos
  • nagrywaniem filmików w 4K w 60kl/s
  • inteligentniejszym aparatem, czyli Bixby Vision 2.0, który po przybliżeniu potrafi tłumaczyć tekst w obcym języku, poprawiać makijaż, a nawet liczyć kalorie jedzeniu, któremu robimy zdjęcie

Nowy smartfon będzie dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, srebrnym, niebieskim i purpurowym. Przedsprzedaż ruszyła 25 lutego, a rynkowa premiera zaplanowana jest na 16 marca. Polski oddział przygotowuje nietypową ofertę przed sprzedażową.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.