sesja zdjęciowa amerykańskiej rodziny
foto. Facebook

To prawdziwy hit Internetu. Pewna amerykańska rodzina stała się sławna, dzięki opublikowanej przez siebie sesji. Miały być profesjonalne fotki, pamiątka do rodzinnego albumu, ale coś poszło nie tak. Zobaczcie, dlaczego śmieje się z nich cały świat. 

Historia sesji zdjęciowej państwa Zaring rozpoczęła się jeszcze w maju zeszłego roku, jednak zdjęcia dostali dopiero kilka dni temu, podzielili się nimi na Facebooku i od razu stali się gwiazdami internetu.

Pam i Dave Zaring wraz z dwoma synami i mamą Dave’a wybrali się wiosną do parku, aby spędzić miło czas. Tam natknęli się na dziewczynę, która mówiła, że jest profesjonalną fotografką i zaproponowała im sesję. Zgodzili się i zapłacili dziewczynie 250 dolarów. Na efekty jej pracy czekali kilka miesięcy. Jednak chyba się opłacało, ponieważ w poście na Facebooku zaznaczyli, że od lat tak bardzo się nie śmiali. 

Galeria podbiła sieć, post udostępniono już ponad 390 tysięcy razy. Internauci żartują, że ich psy wyglądają na tych zdjęciach lepiej od nich. A co na to fotograf? Oddając zdjęcia tłumaczyła, że jej profesor nie uczył jej retuszu, a drugim powodem, dlaczego zdjęcia wyglądają właśnie tak było złe światło. Państwo Zaring twierdzą, że był piękny słoneczny dzień. Ta sesja stała się już na tyle popularna, że powstał poradnik jak przerobić własne zdjęcia, aby wyglądać tak jak ta amerykańska rodzina.

Zobaczcie całą sesję.

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.