jak poderwać dziewczyne

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym zaczyna nam doskwierać samotność. Wówczas to zaczynamy poszukiwania swojej drugiej połówki. Przyjrzyjmy się zatem kilku sposobom na to jak poderwać dziewczynę.

Na uczelni

Studia to najpiękniejszy okres w życiu każdego człowieka. Wokół nas pojawia się mnóstwo ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wśród nich jest także bardzo wiele dziewczyn, które możemy poderwać. Wystarczy tylko wybrać sobie dziewczynę, którą chcielibyśmy bliżej poznać. Możemy na przykład usiąść obok niej na wykładzie lub poprosić o pożyczenie notatek albo o pomoc w poszukiwaniu książki w bibliotece. Tak naprawdę na uczelni każdy dzień stwarza liczne sytuacje do nawiązania nowych bardzo interesujących znajomości.

W parku

Kiedy na dworze jest ciepło, wiele ciekawych osób można spotkać w parku. Widząc interesującą nas dziewczynę, możemy przysiąść się do niej na ławce i rozpocząć rozmowę. Jeśli czyta ona książkę, możemy do tego nawiązać. Możemy też zwrócić uwagę na jakiś charakterystyczny element jej ubioru – może bluzka, torebka, czy buty. Sposobów jest więc wiele i z całą pewnością uda nam się jakoś rozpocząć rozmowę.

Internet

Wiele ciekawych znajomości możemy zawrzeć także w Internecie. Dobry sposób na podryw to nie tylko portale randkowe. Są również miejsca, w których ludzie dodają różnego rodzaju ogłoszenia z informacją, że chcieliby kogoś poznać. Wystarczy napisać do takiej dziewczyny, podać jakąś informację o sobie i zaproponować dalszą korespondencję. Być może za jakiś czas uda nam się spotkać. Wybierzmy jednak miejsce publiczne – tak abyśmy mogli czuć się bezpiecznie. Jeśli wszystko się, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotykać się częściej.

Sposobów na podryw jest tak naprawdę bardzo wiele. Wszystko zależy od sytuacji. Nie bójmy się jednak, bowiem osoba, którą jesteśmy potencjalnie zainteresowani może okazać się tą jedyną. Szkoda byłoby więc ją przegapić.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.