popularne filmy ze zwierzakami

Jak bardzo kochacie zwierzaki? Niektórzy kochają je tak bardzo, że robią o nich filmy. Sprawdźcie najlepsze filmy ze zwierzakami w roli głównej. 

 

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierzaka. Nasze pieski, kotki i wszystkie zwierzaczki domowe będą miały swoje święto. To dobry moment, aby powiedzieć o tym, że zwierzęta to nie zabawki, a żywe istoty. Wiele osób jest zaangażowanych w walkę o prawa zwierząt. Angażują się także osoby znane np. Joanna Krupa. Część osób promuje adopcję psów ze schronisk. Na Facebooku działa strona Nie kupuj – Adoptuj. Te wszystkie aktywności pokazują jak ważne są dla nas zwierzęta. Reżyserzy także doceniają wartość zwierząt, cześć uczyniła z nich nawet głównych bohaterów. Polecamy trzy filmy, gdzie zwierzęta są na pierwszym planie.

Marley i ja 

Młody mężczyzna(Owen Wilson) boi się ojcostwa. Wpada więc na pomysł, aby kupić swojej żonie(Jennifer Aniston) psa. I tak zaczyna się ich historia, pies z przeceny mocno daje się we znaki. Jest tak samo niegrzeczny jak kochany. Film bawi i uczy. Piękny film, który pokazuje historię przyjaźni między psem a człowiekiem.

Uwolnić orkę

Młody chłopak złapany na akcie wandalizmu w oceanarium i  dostaję za to karę – musi je posprzątać. W tym czasie zaprzyjaźnia się z orką i uczy ją sztuczek, czego wcześniej nie potrafił dokonać żaden trener. Okazuje się, że właściciel oceanarium nie ma dobrych zamiarów co do zwierzęcia. Chłopak postanawia zrobić wszystko, aby uwolnić orkę. Film pokazuje jak dobry wpływ na dzieci ma kontakt ze zwierzętami.

Mój przyjaciel Hachiko 

Profesor Parker Wilson znajduje na stacji kolejowej szczeniaka. Początkowo chcę zająć się nim tylko przez chwilę, zanim nie znajdzie mu domu. Jednak tworzy się między nimi wyjątkowo więź i piesek zostaje u profesora. Codziennie rano Hachiko odprowadza Wilsona na dworzec i codziennie po niego przychodzi. Jednak pewnego dnia profesor nie wraca do domu… Flm pokazuje, że prawdziwym przyjacielem może zostać nie tylko człowiek. Wzruszająca historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

A jakie są wasze ulubione filmy ze zwierzętami w roli głównej?

4 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.