nowa sieć sklepów

Sieć holenderskich sklepów Action w październiku otworzyła w Polsce swój pierwszy salon. Jest to atrakcyjna marka, która jest dużą konkurencją dla m.in Pepco. Sprawdź szczegóły. 

W październiku zostały otwarte dwa pierwsze sklepy Action w Polsce: w Lesznie i Legnicy. Do końca roku mają ruszyć kolejne cztery salony. Jest to holenderska firma, która swoje punkty ma w wielu państwach europejskich m.in w: Niemczech, Belgii, Francji i Austrii.

W sklepach Action można znaleźć ponad 6 tys. produktów. W ofercie znajdują artykuły gospodarstwa domowego, odzież, obuwie, kosmetyki, multimedia, artykuły papiernicze. Firma sprzedaje produkty znanych marek, ale także swoje własne. A asortyment co tydzień wzbogacany jest o kolejne 150 produktów.

Action może stać się konkurencją dla sieci takich jak Pepco i KiK. Firma może pozwolić sobie na stosunkowo niskie ceny z tego względu, że kupuje towar w ilościach hurtowych. To co na pewno przyciągnie klientów to oferta promocji. Sklep organizuje akcję pt. promocja tygodnia i w każdym tygodniu inne produkty można kupić po okazyjnych cenach.

action

Firma otwiera swoje sklepy w mniejszych miastach, tam gdzie jest ograniczony dostęp do sieci takich jak Biedronka i Lidl to powoduje, że ich popularność automatycznie wzrasta. W dużych miastach w Polsce na razie tej sieci sklepów nie ma i nie będzie. Na razie sieć sklepów Action daje pracę 50 osobom. Wartość sprzedaży w ubiegłym roku sięgnęła 2,7 mld euro.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.