tom hanks

Pamiętacie tę akcję w mediach społecznościowych kiedy Tom Hanks opublikował zdjęcie z maluchem? Okazuje się, że ta historia ma swój ciąg dalszy. Gwiazdor ma zamiar przyjechać do Polski i spełnić swoje marzenie. 

W listopadzie ubiegłego roku Tom Hanks wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie z Fiatem 126p. O zdjęciu zrobiło się głośno u nas w kraju i nie tylko. Było trochę żartów, że taka wielka gwiazda  pozuje z naszym maluchem. Było też trochę dumy, że to właśnie do auta produkowanego w Polsce aktor pała sympatią. I w związku z tym nasi rodacy podjęli pewną inicjatywę.

https://www.instagram.com/p/BMUSgaOA0Ba/

Polacy postanowili zorganizować zbiórkę na malucha dla aktora. Całą akcją kierowała Monika Jaskólska. Na co dzień mieszka w Bielsku Białej. To miejscowość, w której kiedyś produkowano te kultowe samochody.

Aktor był i jest nadal zachwycony inicjatywą polskich fanów. Jest w stałym kontakcie z Moniką Jaskólską. Zaprosił ją nawet do Los Angeles. Podczas tej wizyty mogli ze sobą porozmawiać i lepiej się poznać.

Tom Hanks zdradził, że po malucha przyjedzie osobiście! Prawdopodobnie odwiedzi Polskę w lipcu. Samochód ma być prezentem na jego 61 urodziny.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.