top 5 aplikacji

Zdrowa dieta to podstawa dobrze funkcjonującego organizmu. Jednak dbanie o zbilansowane odżywianie jest dosyć trudne i wymaga systematyczności. Z pomocą przychodzą nasze cudowne apki. Wybraliśmy dla Was top 5 aplikacji, które pomogą utrzymać zdrową dietę. 

Niedawno pisaliśmy o postanowieniach noworocznych jednymi z najpopularniejszych są chęć zrzucenia wagi i prowadzenie zdrowszego trybu życia. W związku z tym przedstawiamy Wam top 5 aplikacji, które ułatwią utrzymywanie zdrowej diety.

Dieta PL 2018 – przepisy fit 

Jest to aplikacja, która proponuje nam różne diety. Do wyboru mamy: 1000 kCal, lekkostrawną, tygodniową, wolumetryczną, wegańską, restrykcyjną oraz bezglutenową. Każdy dzień jest rozpisany na pięć posiłków. Każde danie jest podzielone na składniki i sposób przygotowania. Dodatkowo przy każdym przepisie podana jest liczba kalorii. Aplikacja jest wygodna w użytkowaniu, jest intuicyjna. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość godzinowego zaplanowania posiłków i ustawienia przypomnienia. W aplikacji znajduje się także krótki opis każdej z diet.

Tabela kalorii

Liczenie kalorii jest jednym z najpopularniejszych sposobów walki z nadwagą. Tabela kalorii pozwala sprawdzić nam wartość kaloryczną wielu produktów. Dzięki temu sami możemy komponować posiłki z produktów jakie lubimy i na jakie mamy ochotę.

Dziennik żywności

W tej aplikacji możesz dodawać swoje posiłki. Aplikacja automatycznie wylicza liczbę kalorii każdego z nich. Jej zaletą jest to, że obrazuje to, co jemy, będziemy zwracać na to większą uwagę, jakie produkty wybierasz. Przy użyciu menu możesz otworzyć dziennik, w którym znajduje się podsumowanie dnia. Poprzez wciśnięcie małego trójkąta możesz przeglądać kategorie, takie jak: kalorie, białko, węglowodany.

Przypomnienie wypij wodę

Zdarza się, że pijesz za mało wody? Ta aplikacja będzie Cię pilnować. Jest prosta w obsłudze – wystarczy, że wpiszesz swoją wagę i apka obliczy za Ciebie ile wody potrzebujesz każdego dnia. Jeśli wypijesz szklankę wody zaznacz to w komórce, a później dostaniesz przypomnienie o kolejnej porcji.

Schudnąć w 30 dni

Ta aplikacja jest naprawdę dobra. Pokazuje plany ćwiczeń oraz diety. Są rozpisane 4 posiłki i podział na standardową dietę oraz dietę wegetariańską. W tej aplikacji mamy wprowadzony plan treningowy i dietetyczny na 30 dni. Dzięki statystykom można łatwo śledzić swoje postępy odchudzania i liczbę spalonych kalorii.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.