finnair

Wakacje już coraz bliżej, w związku z tym nasze plany urlopowe też się klarują. Jeśli planujecie odpocząć poza Polską mamy dla Was dobra informacje – uruchamiane są nowe połączenia lotnicze.

Sezon urlopowy już niedługo wystartuje. Stąd też pojawiają się dodatkowe połączenia lotnicze. Firma Finnair doda dwa kolejne cotygodniowe połączenia między Helsinkami i Warszawą na lato 2019 r. i będzie latać na tej trasie trzy razy dziennie. W sumie w sezonie letnim 2019 r. Finnair zaoferuje rekordową liczbę do 44 lotów tygodniowo między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem. Dwie dodane cotygodniowe częstotliwości między Helsinkami a Warszawą będą obsługiwane w soboty i niedziele od 31 marca do 25 października. Jednocześnie czas porannego wylotu Finnaira z Helsinek do Warszawy zmieni się z 09:30 na 07:40, a z Warszawy do Helsinek z 10:50 na 09:00.

Finnair będzie latać codziennie pomiędzy Helsinkami a Krakowem. W szczycie sezonu letniego od 24 czerwca do 7 sierpnia, z dwoma połączeniami dziennie w czwartki i niedziele.

Od 31 marca do 25 października przewoźnik będzie obsługiwać siedem połączeń tygodniowo, z codziennym lotem we wtorki, piątki i soboty oraz dwoma lotami dziennie w czwartki i niedziele. Trasa Helsinki-Gdańsk będzie obsługiwana dwa razy dziennie przez cały sezon letni, od 31 marca do 25 października.

Dwa dodatkowe cotygodniowe połączenia do Warszawy i wcześniejszy czas porannego wylotu do i z Warszawy mają na celu dalsze udogodnienia w połączeniach z Hongkongu, Singapuru i Bankoku, a także z Warszawy do Chicago i Nowego Jorku – mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.

W lecie 2018 r. Finnair obsłuży do 42 lotów tygodniowo między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.