wiosenna ramówka
foto. Sylwia Dąbrowa

Już niedługo ruszy nowa wiosenna ramówka w telewizji. Wszystkie stacje szykują nowości, ale będą też kontynuowane programy, do których widzowie żywią sympatię. Sprawdźcie, co nas czeka tej wiosny. 

Konferencja TVN już za nami w sieci pojawił się także spot promujący nową wiosenną ramówkę. Najciekawszymi nowościami będą: Iron Majdan drugi najdroższy program wyprodukowany przez TVN. Małgosia Rozenek – Majdan i Radek Majdan będą podróżować po świecie, jednak cel podróży i zadania jakie na nich czekają poznają dopiero w ostatniej chwili. Polacy pokochali tę parę podczas Azja Express – to w tym programie padły niezapomniane słowa perfekcyjnej pani domu – „nie mów do mnie teraz!”.

Innym programem, który po raz pierwszy pojawi się na ekranie jest Hipnoza. Filip Chajzer poprowadzi tę produkcję, a jej emisja odbywać się będzie w sobotnie wieczory już od 3 marca. Uczestnicy mają wykonywać proste zadania, jednak jest jeden haczyk, będą oni w stanie hipnozy. Ten format przyciągał masę widzów przed telewizory w Wielkiej Brytanii i Australii.

Powraca także Przemek Kossakowski w nowym programie Kossakowski. Wtajemniczenie będzie próbował opowiedzieć o egzotycznych obrzędach i rytuałach. Program do zobaczenia na TTV. W ramówce tej stacji znalazł się także dosyć kontrowersyjny program Zamiana żon, w którym kobiety zamieniają się rodzinami i próbują wprowadzić swoje zasady w nowym środowisku oraz Kobiety z pierwszej ligi opowiadający o wybrankach piłkarzy, które nie chcą żyć w cieniu swoich mężczyzn.

W telewizji Polsat także sporo nowości. Jedną z nich jest program Super pies poprowadzi go Aneta Awtoniuk. Uczestnikami programu będą osoby, które mają problemy z czworonogami. Ekspert podpowie właścicielom zwierząt, co zrobić, gdy pies ich nie słucha i nie mogą sobie z nim poradzić. Nowym formatem będzie polska wersja programu Take Me Out. W programie panowie będą namawiać samotne kobiety do umówienia się z nimi na randkę. Uczestnik ma trzy rundy, aby przekonać do siebie panie. Jeśli któraś z kandydatek wcześniej uzna, że nic nie wyniknie z tej znajomości, może się wycofać. Do stacji wracają także formaty takie jak Twoja twarz brzmi znajomo oraz Taniec z gwiazdami. O kryształową kulę będzie rywalizował m.in znany raper Popek Monster.

W Telewizji Polskiej zobaczymy kilka nowych produkcji. Na antenę już weszła szeroko komentowana Korona królów. Stacja planuje także planuje reaktywację sprawdzonych przed lat formatów. Były podejmowane rozmowy na temat powrotu Wielkiej Gry jednak na razie nie ma potwierdzono oficjalnie czy teleturniej wróci na antenę, czy nie. Pewne jest natomiast to, że będziemy mogli zobaczyć nowy serial – Za marzenia ma to być produkcja obyczajowo-komediowa oparta na książce pod tytułem „Zaczaruj mnie”. Opowiada o wzlotach i upadkach trójki dwudziestosześciolatków mieszkających razem od czasów studiów.

A wy na jaką premierę czekacie najbardziej?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.