Vital Heynen
foto. interia.pl

Polska reprezentacja siatkarzy rozpoczęła już sezon. Jednak nowy trener nie zwalnia tempa i wysłał kolejne powołania. Tym razem tworzy nietypową drużynę. 

Reprezentacja polskich siatkarzy zaingurowała już sezon. I to w bardzo dobrym stylu. Zmagania wystartowały od występów w Lidze Narodów. Pierwszy weekend nasi siatkarze rozpoczęli od trzech zwycięstw, co dobrze rokuje na dalsze rozgrywki.

Vital Heynen – nowy trener reprezentacji słynie z nietypowych pomysłów i jeden z nich wciela w życie. Wysłał kolejne powołania. Tym razem jednak skierował je do dziennikarzy. Belg lubi mieć dobry kontakt z mediami. I postanowił zapewnić go sobie organizując nietypowy trening. 

Pierwszy w 90-letniej historii polskiej siatkówki trening reprezentacji polskich mediów odbędzie się 2 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Imienne zaproszenia otrzymało 29 dziennikarek i dziennikarzy, jednak trening będzie otwarty dla wszystkich chętnych. Heynen zapowiada, że podczas treningu nie będzie taryfy ulgowej i przeprowadzi intensywne zajęcia. Jednak dobrej zabawy także nie zabraknie.

Trener oznajmia, że jest to pierwszy taki trening, ale być może nie ostatni. Ma nadzieję, że w przyszłości uda się stworzyć stałą reprezentację polskich mediów i, że będzie mógł ją prowadzić razem z tą „właściwą” drużyną narodową.

Do reprezentacji polskich dziennikarzy został powołany m.in Kamil Składowski, który na swoim Twitterze pokazał, że naprawdę cieszy się z powołania.

https://twitter.com/KamilSkladowski/status/1001104215064891394

Dziennikarz przygotował już nawet nagrodę dla gracza, którego Heynen uzna za MVP historycznego treningu – piłkę z podpisami dziennikarzy i działaczy z ostatniego spotkania roboczego PLPS.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię