8 marca znany wszystkim jako Dzień Kobiet. Dzień, w którym to kobiety są na pierwszym miejscu, powinny czuć się wyjątkowe i docenione. Pierwszy Dzień Kobiet był obchodzony już w 1910 roku w Nowym Jorku. W Polsce świętowany jest od czasów PRL- u, aż po dzień dzisiejszy.

Z roku na rok mężczyźni zastanawiają się, co zrobić, aby kobiety poczuły się wyjątkowe. Jak sprawić, żeby uśmiech z ich twarzy nie schodził do końca dnia. Pokazać, że są kochane i uwielbiane przez najbliższych. Oto kilka propozycji, aby ten dzień różnił się od pozostałych.

Zabierz ją na kolację lub sam ją ugotuj

Wydaje się najbardziej oczywistą czynnością, ale czy w ciągu zabieganego tygodnia mamy czas, aby usiąść do stołu i spędzić czas razem? Zarezerwuj stolik w ulubionej restauracji, zamówcie dobre jedzenie, lampkę wina. Rozmawiajcie, śmiejcie się i cieszcie się czasem spędzanym razem. A jeżeli jesteś masterchefem we własnej kuchni to przyrządź coś sam i zaimponuj swojej kobiecie. Przysłowie brzmi : „Przez żołądek do serca!”

Idźcie do kina, teatru lub na romantyczny spacer

Jeżeli Twoja kobieta jest fanką kina lub teatru to będzie idealny czas na nadrobienie zaległości. Wybierz rodzaj kina, który ona lubi najbardziej lub kup bilety na przedstawienie, o którym dawno mówiła. Jeżeli jednak nie jest wielbicielką tego rodzaju spędzania czasu, to idźcie na romantyczny spacer, zajdźcie do waszych ulubionych miejsc, trzymajcie się za ręce, przytulajcie, a sympatyczny wieczór jest gwarantowany.

Komplementuj, powiedz czułe słowa

Jeżeli na co dzień nie robisz tego zbyt często, to w ten dzień spraw, aby czuła się wyjątkowa, piękna i kochana. Wyznaj jej, co czujesz, powiedź jak bardzo jest dla ciebie ważna i potrzebna. Doprowadź do tego, aby uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Prezent, to też doby sposób na polepszenie dnia

Kwiaty, czekoladki, balony – to kobiety uwielbiają najbardziej. Mała rzecz, a cieszy! Kiedy w zabieganym życiu oboje nie macie czasu na długie kolacje, kino czy spacer, to symboliczny prezent zawsze wywoła uśmiech i zadowolenie u kobiety. Przynieś jej czerwoną róże do łóżka i powiedź „kocham cię”, kup ulubione czekoladki lub balony. Dziewczyny uwielbiają prezenty i zawsze są szczęśliwe, kiedy je dostają. Jeżeli Twój portfel stać na więcej, to śmiało możesz zainwestować w biżuterię lub dobre kosmetyki. Uwierz mi, będzie w siódmym niebie!

To tylko kilka propozycji, które zapewnią, że ten dzień będzie wyjątkowy. Najważniejsze jest to, abyście znaleźli chwilę dla siebie i spędzili miło czas. Kochajcie, cieszcie się i bądźcie dla siebie. Doceniajcie drugą osobę i celebrujcie każdą chwilę spędzoną razem.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.